fbpx
Breaking News
І чому я раніше не готувала рибний пудинг? Просто не підозрювала, яка це райська смакотища! А користі скільки! Після того, як знайшла цей вдалий рецепт, готую кілька разів на тиждень, чоловік і дітки аж тарілки вилизують!
«Веня не готовий, щоб у нього з’явився вітчим. Йому не подобаються жарти.” – Тіна Кароль розповіла, як син відреагував на чутки про роман з Даном Баланом. Хлопчик не в захваті.
Перша леді відвідала інклюзивну школу в Єрусалимі Ха-Двір ха-хадаш.
Сенцов назвав країну, на яку повинна рівнятися Україна в сьогоднішній ситуації: вони мають хребет і кулаки. 
Любу діагноз навіть не здивував. Можливо… вона навіть чекала його. Все, що з нею останнім часом відбувалося, той вихор, що ніс її… Щось мало стати «стоп-краном». В її хаос і намагалися проникнути спокійні стосунки, надійні. Але вона їх сама відкинула як нудні. І понеслася далі. І ось – пyxлинa.
Події
“Я довічно недоторканний” – суддя розстріляв відвідувача кафе

“А мені пo*..yй, що ти здоровий, я довічно недоторканний”, крикнув суддя і випустив всю обойму з пістолета Макарова в Олександра.

Суддя почав жopcтоко бuтu знайому Олександра, яка, почувши постріли, вибігла на вулицю. Зірвав з неї одяг і нuжню бiлизнy, спробував над нею пoзнyщaтись”, – розповідали мешканці села Бобриця Канівського району Черкаської області.

B придорожному кафе виник конфлікт між суддею Дарницького суду Києва Євгеном Вовком та місцевим мешканцем Олександром Кучею. Суддя застосував збpoю. Куча отримав дві кулі в ноги та одну в живіт.

Версії сторін щодо причин інциденту кардинально розходилися. Місцеві мешканці наполягали, що Вовк сам напав на їхнього односельчанина. У міліції ж заявляли, що Вовк застосував зброю з метою самооборони, захищаючись від п’яної компанії, а жінку не чіпав. Прокуратура також не побачила провини судді.

Читайте також: CМEPЧ В УКРАЇНІ: ВАЖЛИВЕ РОЗ’ЯСНЕННЯ СИНОПТИКА

“Суддя з родиною заїхали до кав’ярні випити кави, буквально перед закриттям. До них причепилася п’яна компанія. Коли Євген Ігорович спробував зробити їм зауваження, бешкетники запропонували вийти на вулицю і по-чоловічому поговорити.

А завівши того за ріг будинку, збили з ніг і почали бити ногами. Коли суддя отримав удар в голову, то вихопив пістолет. У результаті, один з нападників, Олександр Куча, отримав вогнепальні поранення – два в ноги, і одне – в живіт”, – так представила тоді хід подій прес-секретар прокурора Черкаської області Ольга Локтіонова.

У результаті Олександра Кучу в червні 2011 року Канівський міськрайонний суд визнав винним у нападі на суддю, а використання вогнепальної зброї Вовком – правомірним самозахистом. Беззбройного нападника засудили за хуліганство на два роки обмеження волі умовно.

Джерело.

Related Post