fbpx
Світ
“Я думала, що він пoмep” – дружина чотири роки чекала свого 99-річного чоловіка

Швейцарський пенсіонер 99-річний Еміль Жорж Жан-Петі-Матіле зустрівся зі своєю тайської дружиною Крахай, 70 років, після того, як вони втратили зв’язок чотири роки тому.

Еміль і Крахай були одружені понад 20 років. Жили разом на острові Ко-Пханган в Таїланді. Чоловік поїхав до Швейцарії на лікування в 2014-му. У лікарні провів більше 1,5 року. За цей час втратив свій блокнот з адресою та номером телефону своєї дружини.

Єдина інформація, яка залишилася у чоловіка, – адреса на Ко-Пханган. Але поліція не змогла знайти там жінку, тому що на час відсутністю чоловіка вона повернулася в будинок своєї сім’ї.

Еміль відчував себе недостатньо добре, щоб повернутися до Ко-Пханган. Ні він, ні Крахай не вміють користуватися інтернетом.

Не маючи зв’язку з Емілем, жінка вирішила, що він пoмep. Чоловік вважав, що він ніколи не побачить своєї “єдиною справжнього кохання” знову.

На початку червня він звернувся до сотрудекам поліції в аеропорту Суварнабхумі в Бангкоку. Офіцери розшукали жінку і домовилися про те, щоб доставити Еміля зі Швейцарії.

Читайте також: ДІВЧИНА ПРОСТО ПІДЧЕПИЛА КРАСИВОГО ХЛОПЦЯ В КЛУБІ, А В ПІДСУМКУ ВІН ВИЯВИВСЯ ПРИНЦОМ З ДИНАСТІЇ ЦАРЯ СОЛОМОНА

Еміль прибув в аеропорт у понеділок, 25 червня. У вівторок відправився до острова Ко-Самуї. Там його посадили в човен і відправили на сусідній острів, де він зустрівся з дружиною. Вони стали обніматися в портовій гавані, тільки що Еміль зійшов з човна. Він і Крахай не стримували сліз.

“Я повинен вам сказати, що навіть коли погано працює, почуття любові і радості є настільки ж сильними, – сказав Еміль. – Це найщасливіший момент мого життя. Побачити свою справжню любов за останні роки – це те, про що я мріяв, поки був далеко. 

 Я втратив всі засоби зв’язку з моєю дружиною, але я завжди вважав, що доля дасть нам можливість провести ще одну зустріч. Я дуже вдячний всім, хто зробив це можливим. Хочу провести залишок свого життя з нею. Я нарешті дістався додому”.

Після возз’єднання Крахай пообіцяла стежити за чоловіком.

“Я думала, що він помер, тому що він ніразу не зв’язався зі мною знову. Я не знала, як з ним зв’язатися. Просто чекала, що він подзвонить. Я не знала, що з ним сталося.

Тепер буду доглядати за моїм чоловіком. буду його уважно за ним стежити. Я дуже рада знову побачити його. Ми все ще дуже любимо один одного”.

Джерело.

facebook