fbpx
Україна
“Я думаю, до цього не можна звикнути, до мого президенства”: Володимир Зеленський відверто розповів, як його родина звикла за рік до дискомфорту, спричиненого його посадою Президента України, і про те, що в моменти спокою та тиші він звертається до Господа у молитві. 

Президенство, підкреслив Зеленський, – важлива сторінка у його житті.

Про це пише сайт ТСН.

Про все це Володимир Зеленський розповідає у фільмі “Рік президента Зеленського”, який транслюватиме ОП.

Звичайно, близькі і родина Володимира Зеленського після обрання його президентом України рік тому звикла жити по-новому,  підлаштувавшись до нової посади батька,  сина та чоловіка.

Але у житті гаранта і його близьких є певні незручності, особливо в ті моменти, коли їм хочеться побути без сторонніх і, зокрема, без нагляду державної охорони.

“Я думаю, до цього не можна звикнути, до мого президенства. Ми навчилися так жити, вони (родина – ред.)  розуміють, що це відповідальна сторінка не тільки моя, це відповідальна і важлива сторінка у житті моєї родини. Є певний дискомфорт: навчитися жити, коли поруч завжди є охорона, ти не можеш знайти собі час, як будь-яка людина, побути на самоті. І це я кажу про, перш за все, моїх дітей”, – зізнався Володимир Зеленський.

Він також розповів, що особливо важливо мати вільний простір його старшій доньці Олександрі, яка зараз у підлітковому віці (влітку їй виповниться 16 років). Зеленський підкреслив, що важливо, аби вона могла залишитися наодинці зі своїми думками, провести час із друзями.

“Особливо моя донька, вона в тому віці, майже доросла, але для мене вона дитина. Для неї важливо зараз, щоб вона могла інколи залишитися наодинці зі своїми думками, мріями, однолітками. І це проблема”, – розповів президент.

А от семирічний син президента навчився розрізняти Володимира Зеленського на посаді президента і як батька. Проте інколи вдома жартує щодо цього.

“Щодо того, як до мене відноситься син, є кумедна історія. Коли я прийшов увечері додому, мене ніхто не зустрічає, я чую лише телевізор, йду коридором квартири й там син і моя дружина, і вони дивляться моє звернення. Я говорю: “А чому мене ніхто не зустрічає?”. І Кирило кричить: “Тато, тихше, президент виступає”. Але якось він розділяє президент і батько”, – підсумував Зеленський.

зеленський не приховав і того, що він відчуває задоволення від роботи, і йому приємно бути потрібним для людей.

“Ми ж обіцяли, що не будемо жалітися на життя. Круто ж, коли немає вихідних. Значить, ти комусь потрібен, твоя робота потрібна для всіх людей. І для мене особисто це потрібно. Бо якось на цій роботі просто проживаєш життя”, – сказав президент.

А під час великоднього привітання президент України Володимир Зеленський розповів, що після свого робочого дня, упродовж якого має низку важливих перемовин та зустрічей, повернувшись додому, він хоче одного – помовчати. І в моменти спокою та тиші звертається до Господа у молитві.

Фото ілюстративне – viva.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!