fbpx
Україна
“Я люблю свою країну. Я не мовчала”: Софія Стужук нарешті визнала, що мовчання в такий час не допустиме. Перші Instastories блогерки-мільйонниці

“Я люблю свою країну. Я не мовчала”: Софія Стужук нарешті визнала, що мовчання в такий час не допустиме. Перші Instastories блогерки-мільйонниці

Українська блогерка-мільйонниця пообіцяла активніше говорити про ситуацію в Україні

Поки інші зірки українського шоубізу активно борються з “сусідами” на інформаційному фронті, Софія Стужук дуже обачно згадувала про напад Росії, хоч і не приховувала свого страху за життя дітей та близьких.

На 68-й день війни Стужук вирішила нарешті вийти на зв’язок у Instastories та публічно заявити, що Росія напала на Україну і російські солдати нищать невинних людей та бомблять міста.

Ні для кого не секрет, що в Україні вже понад два місяці триває війна. Росія напала на Україну. Обстрілюють і бомблять мирні міста, йдуть з життя мирні жителі, – сказала блогерша, додавши, що зруйнували її рідне місто Харків та досі атакують Київ.

Зірка Instagram поділилась, що виїхала з дітьми до коханого в Ригу у перший день війни – 24 лютого. Вся дорога зайняла в неї близько чотирьох діб.

Стужук каже, що намагалась говорити про ситуацію в Україні, але її Instagram заблокували на два місяці і лише днями розблокували. Як додала Софія, вона й досі перебуває в “важкому стані” і їй важко було знову з’являтися в соцмережі та говорити про війну.

Блогерка знову сказала, що не підтримує жодних режимів. Вона пообіцяла відтепер висвітлювати події на батьківщині. А от усіх хейтерів Стужук послала слідом за російський військовим кораблем.

“Мене записали ледь не до зрадників батьківщини. Я люблю свою країну. Я не мовчала, поки була така можливість. Потім цю можливість закрили – заблокували сторінку. Я люблю свої країну. Я українка, мої діти українці, і я щиро хвилююся через те, що відбувається в моїй країні. І все одно буду висвітлювати, але без екстремізму, без цієї шаленої ненависті, просто показуючи, що війна дійсно є і допомагаючи настільки, наскільки я можу це робити”, – додала Стужук.

Фото ілюстративне