fbpx
Україна
“Я мушу жити, заради ще однієї доньки і онука. Свою Валентину, що стала ангеликом, я ніколи не забуду. Вона до кінця життя буде в моєму серці”: українка розповіла про втрату доньки у Маріуполі

“Я мушу жити, заради ще однієї доньки і онука. Свою Валентину, що стала ангеликом, я ніколи не забуду. Вона до кінця життя буде в моєму серці”: українка розповіла про втрату доньки у Маріуполі.

Жителька Соледара на ім’я Ніла втратила у Маріуполі 28-річну доньку Валентину. З цим вона досі не може змиритись. Молода жінка стала ангелом під час обстрілу два місяці тому, коли вона намагалася приготувати їжу на багатті на вулиці.

Одну з десятків тисяч трaгічних історій українців, пов’язану з війною, розповіла кореспондентка Sky News, яка відвідала Соледар Донецької області. Ніла показала йому фотографію доньки-ангела.

“Це все, що у нас залишилося від пам’яті про неї. Ні, пам’ять про неї – у моєму серці і в моєму розумі. Але моє серце не може прийняти це. Жодне материнське серце не може прийняти це”, – з гіркотою розповіла жінка.

Вона навіть не змогла як слід поховати Валентину. Друг поховав її в одному із дворів Маріуполя, але сім’я не може відвідати її.

“Ми повинні бути сильними. Ми живемо заради моєї другої доньки та нашого онука”, – відзначила Ніла. А іноземний журналіст назвав її однією із сильних та вольових жінок України.

Ніла, яка зараз, як і інші соледарці, змушена жити в підвалі, також показала свою розвалену квартиру, в якій знищено всі вікна разом з рамами і відсутня половина стіни, а зовні не більше ніж за п’ять метрів від будинку – восьмифутовий кратер, куди впала бoмба приблизно 48 годин тому, зазначили журналісти.

Боже, збережи кожного українця, дай сили все пережити. Збережи нашу неньку Україну!

Фото взяте з мережі