fbpx
Світ
“Я не бачив цього на власні очі. Сказати можна будь-що!”: Іраклі Макацарія в інтерв’ю зізнався, як грузини реагують на війну в Україні

“Я не бачив цього на власні очі. Сказати можна будь-що!”: Іраклі Макацарія в інтерв’ю зізнався, як грузини реагують на війну в Україні

Екс-“Холостяк” Іраклі Макацарія розповів, як у Грузії реагують на війну в Україні

Головний герой шостого сезону шоу “Холостяк” на СТБ, грузинський бізнесмен та кінопродюсер Іраклі Макацарія розповів, як у Грузії реагують на війну в Україні. За словами знаменитості, грузини одноголосно підтримують український народ і в перший день вторгнення Росії, 24 лютого, на вулицях Тбілісі збиралися натовпи людей з синьо-жовтими прапорами.

Щодо грузинського уряду, то Макацарія запевнив, що політики також на боці України. Якщо Грузія захоче підтримувати РФ, за словами бізнесмена, він буде одним з перших, хто вийде на протестні мітинги. Про це зірка розповів телеведучому Григорію Решетнику в інтерв’ю для програми “Як ти?”.

Макацарія згадав серпень 2008 року, коли Росія розв’язала війну на його Батьківщині. Він переконаний, що люди, котрі пережили таке горе, не можуть підтримувати агресора.

“Народ, який проходив через війну і який відчував на собі цю ситуацію і страх, і нерозуміння, і заперечення, і всі ці емоції… Грузія одноголосно повністю підтримує Україну, український народ. У перший же день, коли почалася війна, я був у гостях у Лізи (нареченої – ред.) і ми почули скандуючий звук з вікна, як тільки ми вийшли, ми побачили, що величезний натовп людей з українськими та грузинськими прапорами марширував і йшов у бік проспекту Руставелі.

Ми побачили консолідацію грузинського народу – люди вийшли проявити свою позицію і показати Україні, що вона не одна… Ми через усе це проходили. Люди розуміють рівень трaгедії, який зараз відбувається в Україні. У Грузії було створено багато фондів. Я дивився статистику: за відсотковим співвідношенням населення, Грузія була на першому місці за поштовими відправками гуманітарної допомоги в Україну”, – прокоментував екс-“Холостяк”.

Макацарія розповів, що Грузія перервала усі зв’язки з РФ ще раніше. Проте він підтверджує, що грузинська влада могла б робити більше для допомоги українцям.

“Я не політик і, можливо, я в чомусь помиляюся, але багато хто не знає, що дуже велика кількість санкцій вже була прийнята грузинською державою проти Росії. Тому що у нас це все відбувалося ще у 2008 році. І у нас усі ці відносини економічні були перекриті. Можливо, якісь шляхи відновлення у якихось конкретних осіб були. Я не знаю. Але в цілому, те, що Росія була головним ринком збуту грузинської продукції – це абсолютно повернулося в бік Європи.

От я побачив у Інтернеті, що були якісь звинувачення в тому, що нібито Грузія підпільно підтримує контрабандні потоки з Росії і т.д. Якщо, не бай Бог, це буде правдою, повірте, що я буду першим, хто стоятиме і протестуватиме цьому. Але я не побачив доказів, що це відбувається. Сказати можна будь-що. Я б хотів, щоб усі робили набагато більше, включаючи державу, для того, щоб допомогти Україні”, – підсумував кінопродюсер.

Фото – скріншот з відео