fbpx
Україна
“Я не хочу вірити, що більше не почую і не обійму”: на війні з росією своє життя віддав ведучий українського музичного телеканалу (фото)

“Я не хочу вірити, що більше не почую і не обійму”: на війні з росією своє життя віддав ведучий українського музичного телеканалу (фото)

Захищаючи Україну від окупантів своє життя віддав Карім Гуламов – військовослужбовець ЗСУ, ветеран АТО, який до війни працював телеведучим Військового хітпараду на музичному каналі М2.

Про це повідомляють друзі на його сторінці у інстаграм.

Друзі, колишні колеги і товариші по службі висловлюють співчуття. Вони кажуть, що Карім був дуже сильним, добрим і справедливим.

Ольга Цибульська на своїй сторінці опублікувала зворушливий пост-прощання з другом:

“Мій золотий друже! Моє серце на шматки. Я не хочу вірити, що більше не почую і не обійму. Дякую за твій подвиг, за те що закрив нас собою. Дякую за допомогу у врятуванні батьків з Ірпеня, за твої прохання “посміхайся квітка, бо даєш мені сил. Я чекаю тебе з борщем досі.

Я обіцяла приготувати на всіх твоїх хлопців і обійматись, коли повернешся. Я обіцяю пам’ятати тебе все життя і молитись за тебе. І борщ обіцяю. Ми зустрінемось, як і домовлялись. Я навіть на небі знайду для тебе буряк. Спи, друже. Україна переможе! Бо за неї стоять такі неймовірні люди як ти. Героям Слава! Люблю і не хочу вірити”

Відомо, що Карім Гуламов народився в Обухові, але останнім часом жив в Ірпені. Раніше служив у 73-му центрі спецоперацій. Від перших днів повномасштабної війни він вступив до лав ЗСУ, щоб захищати нашу країну від російських окупантів. 26 липня він мав відсвяткувати свій 35 ювілей.

Спочивай з миром, герой України! Ми ніколи не забудемо…

Фото взяте з мережі інстаграм