fbpx
Україна
“Я не спалив! Тільки одне мене стримує”: Олексій Суханов відповів на запитання, чи позбувся паспорту РФ

“Я не спалив! Тільки одне мене стримує”: Олексій Суханов відповів на запитання, чи позбувся паспорту РФ

Ведучий програми “Говорити Україна” Олексій Суханов розповів, куди дів російський паспорт після того, як став громадянином України.

Довгоочікуваний паспорт громадянина України телеведучий Олексій Суханов отримав за місяць до початку російського вторгнення до нашої країни.

Після початку війни ведучий відмовився від свого російського походження і не хоче, щоб щось пов’язувало його з країною-агрeсором. Проте, як розповів Суханов в інтерв’ю “Слава+”, поки у нього все ще є два російські паспорти

“Я його хотів спочатку спалити … але я його не спалив, – поділився Суханов. – У мене два російські паспорти, загорнув у папір і поклав. Чому? Тому що квартира у мене в Юрмалі оформлена на паспорт”.

За словами телеведучого, зараз він чекає моменту, коли можна буде переоформити нерухомість у Латвії і нарешті позбавитися документів РФ.

“Тільки це зараз мене стримує від того, щоб його або викинути, або написати там “ТИ – ла-ла-ла” та надіслати листом до російського посольства або російського МВС, – заявив Суханов.

Все буде Україна!

Фото скріншот з відео