fbpx

“Я отримала урок!”: Полякова звернулася до Кіркорова, який вперше від початку війни в Україні порушив мовчанку

“Я отримала урок. Ми всі отримали урок”: Полякова звернулася до Кіркорова, який вперше від початку війни в Україні порушив мовчанку.

Співачка відреагувала на публікацію “російського поп-короля”

Оля Полякова записала гнівне відеозвернення до тепер уже свого колишнього друга, російського співака Філіпа Кіркорова, який став на захист затриманого Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Кіркоров не коментував вторгнення Росії в Україну майже два місяці, а тепер з’явився в Instagram, щоб підтримати “подругу” Марченко та закликати врятувати Медведчука “із підвалів СБУ”. Текст допису “російського поп-короля” у своєму Facebook опублікувала Олена Мозгова.

“Філіп, я так довго чекала, коли ж ти порушиш мовчання. Майже два місяці я думала, коли ж ти проявишся і з чим. І тут ти пишеш цей текст, де підтримуєш Медведчука? Тобі шкода кого? Злочинця, колаборанта, зрадника, людину, який безпосередньо причетна до всього того, що обрушилися на мою країну?!”, – запитала артистка.

Полякова нагадала екс-другу, що Медведчук ніколи не займався бізнесом, а лише політикою, при цьому був одним із найбагатших людей в Україні. Усі свої мільярди він десятками років крав в українців.

Також співачка пройшлася по “лицемірній паломниці у косинці” Оксані Марченко.

“Тобі її шкода? А український народ, який носив тебе на руках, набивав тобі зали, співав твої пісні, любив тебе? Тобі їх не шкода? Твоїх шанувальниць, молодих і літніх, кого фізично тисячами прибирає твоя країна? Знущається над жінками і дітьми, стирають з лиця землі російськомовні міста, де звучали, твої пісні, куди ти так мріяв повернутися. Ти їм нічого не хочеш сказати?, – запитує зірка.

“Мені соромно, що я рівнялася на тебе. Мені соромно, що я хотіла дружби з тобою. Я зневажаю себе за те, що я себе обманювала. Але я отримала урок. Ми всі отримали урок”, – підсумувала вона.

You cannot copy content of this page