fbpx

Я подарувала хороший подарунок свекрусі – робот-пилосос за 10 тисяч гривень разом з чеком – а сестра Вадима повернула його в магазин. Я вже не два дні заміжня – одружені ми з Вадимом 20 років. Але тільки зараз мені псувати життя почало його мама, Лідія Максимівна. Взаємини у нас з чоловіком добрі у всіх сферах. Але останні півроку мене неприємно дивує свекруха.Наша ж сім’я допомагала батькам грошима, дарували їм подарунки, починаючи від дрібниць до смартфонів, вся побутова техніка, яка в них є, подарована нашою родиною, ми за свої гроші міняли вікна в їхньому будинку, оплачували лікування, санаторії, я ставилася до цього нормально, і була сама ініціатором багатьох покупок, і мене це тішило

Я вже не два дні заміжня – одружені ми з Вадимом 20 років. Але тільки зараз мені псувати життя почало його мама, Лідія Максимівна.

Взаємини у нас з чоловіком добрі у всіх сферах. Але останні півроку мене неприємно дивує свекруха. Раніше я не звертала увагу на якісь моменти, ми жили окремо і його батьки не особливо були посвячені в наше життя і життя онуків, зідзвонювалися ми раз на тиждень і двічі на рік їздили у гості.

Батьки чоловіка часто бували у сім’ї доньки та зятя, завжди їм допомагали у всьому і фінансово, і няньчили онуків, словом, свекри все вкладали в дочкину сім’ю.

Наша ж сім’я навпаки допомагала батькам грошима, дарували їм подарунки, починаючи від дрібниць до смартфонів, вся побутова техніка, яка в них є, подарована нашою родиною, ми за свої гроші міняли вікна в їхньому будинку, оплачували лікування, санаторії, я ставилася до цього нормально, і була сама ініціатором багатьох покупок, і мене це тішило на той час.

Коли кілька місяців полинув на небеса свекор, ми намагалися всіляко маму втішити, відволікти. Я подарувала хороший подарунок свекрусі – робот-пилосос за 10 тисяч гривень разом з чеком – а сестра Вадима повернула його в магазин і на ці гроші накупила всякого непотрібного, а решту грошей чи мамі віддала, чи то собі залишила, так і не зрозуміло. І це мене дуже засмутило, мене аж підкинуло!

В той момент я просто переглянула і переосмислила стосунки нашої родини з батьками чоловіка. У мене як пелена з очей спала, наче прозріла!

Вони все життя вкладалися, як я вже сказала, в сім’ю доньки, а до нашої родини весь час ось таке споживче ставлення. Може я, щось не розумію чи накручую себе, але вже як я.

Після цього мене почала свекруха напружувати, її ці щоденні дзвінки, а поговорити по суті нема про що. Лідії Максимівни стало надто багато в нашому житті і чоловік дзвонить їй кілька разів на день.

Я почала чесно озвучувати, що мені це не подобається, але Вадим тепер нишком дзвонить матері, коли мене немає поряд, і розмовляє з нею невідомо про що по півгодини, мені ж нічого не розповідає.

Мене це турбує і непокоїть, я живу останнім часом у якійсь напрузі, не можу розслабитися, часто хочеться плакати, хоч раніше дуже я рідко була така сентиментальна, а тепер можу розплакатися від усього, постійно роздратована на чоловіка, свекруху.

Виню себе в тому, що чоловік тепер нишком дзвонить мамі. Не знаю як повернутися до свого нормального життя. Буду вдячна за розуміння, підтримку і поради!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page