fbpx
Україна
Я поклявся і дав слово за народ свій пoмepти. До зустрічі в Гаазі, – виступ Ільмі Умерова у суді

Окупаційний суд у Криму засудив заступника голови Меджлісу Кримськотатарського народу Ільмі Умерова до двох років колонії поселення.

Ще за тиждень до оголошення вироку Ільмі Умеров виступив з промовою у судді. Відео опублікувала його дочка Айше Умерова.

Читайте також: ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА 28 ВЕРЕСНЯ: ЗАМОРОЗКИ У КИЄВІ ТА ШТОРМ НА ПІВДНІ ТА СХОДІ

“Мене судять не за висловлювання у програмі, а за політичні переконання, які я не приховую. Не визнаючи юрисдикцію Росії у Криму, я вважаю можливість повернення Криму тільки ненасильницьким шляхом.

Кримськотатарський народ проявив свою тверду громадянську позицію прихильності до України і досі її не змінює”, – говорить Ільма Умеров.

”Саме через таку позицію кримськотатарський народ опинився під катком репресії де-факто встановленої у Криму російської окупаційної влади, що знайшло відображення у резолюції Генасамблеї ООН щодо стану справу з правами людини в Автономній республіці Крим.

Сьогодні в Криму зрадники судять патріотів, ті, хто зрадили тих, хто не зрадили.

Боротьба триває незалежно від змісту вироку. Кримськотатарський народ відстоює тут безпеку всього цивілізованого світу. Якщо агресія Росії щодо України та Криму залишиться безкарною, це стане прецедентом, через який обвалиться весь світовий порядок.

Я поклявся і дав слово за народ свій пoмepти. До зустрічі в Гаазі”, – Ільма Умеров.

Нагадаємо, окупаційний суд Криму призначив покарання у вигляді двох років колонії-поселення та забороною займатися публічною діяльністю Ільмі Умерову.

Джерело.

facebook