fbpx
Україна
“Я пообіцяла це не розголошувати, але інакше не можу”: Єфросиніна розповіла про телефонну розмову з Галкіним. Він втратив все, але зберіг найважливіше – совість

“Я пообіцяла це не розголошувати, але інакше не можу”: Єфросиніна розповіла про телефонну розмову з Галкіним. Він втратив все, але зберіг найважливіше – совість.

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна поділилася розмовою з російським артистом Максимом Галкіним, який засуджує війну в Україні, після ракетного обстрілу Одеси. За її словами, проти пародиста в РФ вже готується кримінальна справа за його позицію.

Телеведуча розповіла, що Галкін телефонував їй ще на початку війни, але тоді вона боялася брати слухавку, бо могла почути: “як ви там? Тримайтеся”. Єфросиніна у коментарі передачі “Гроші” сказала, що саме антивоєнні звернення росіянина стали позитивним сигналом до розмови.

“Він втратив усе. Він не давав мені права розголошувати подробиці, але скажу так: замку (у селищі Грязь під Москвою, – ред.) вже немає. Усе забрали, готують кримінальну справу, його по повній програмі викреслюють, очорнюють у пресі. Тобто з ним відбувається все те, чого бояться артисти в Росії”, – вказала вона.

Телеведуча додала, що репутація Галкіна “зіпсована” доти, доки Росією керуватиме чинна влада. Водночас Єфросиніна пригадала слова артиста після обстрілів Одеси окупантами.

“Він сказав чудову фразу: “та ти розумієш, що я якраз вважаю, що те, що я роблю, – це нормально! Це природна реакція на те, що відбувається в Україні. Але виходить, що я біла ворона, тому що всі інші мовчать”, – зазначила вона.

Зірка зауважила, що Галкін зробив свій вибір, за який вона вдячна, вибір – втратити все, але залишити совість.

“Він дуже переживає, вважає, що це не допомагає, що росіян українці не пробачать ніколи. Я сказала, що це так, але українці все одно бачать підтримку”, – підсумувала Єфросиніна.

Фото, скрін з відео