fbpx
життєві історії
Я попросила брата, щоб доклався грошима, бо це і його мама, та почула, що поки нема чим, а як буде –  то він з нами зв’яжеться. Звісно, ми дали собі раду, взяли кредит і назичили, де тільки можна було. Маму ми на ноги поставили, дай Бог здоров’я лікарям. Та здивувало мене інше. Виявляється, гроші він збирав на відпочинок в Буковелі, куди й повіз свою сім’ю. Не посоромились вони навіть фото у фейсбуці виставити

Я попросила брата, щоб доклався грошима, бо це і його мама, та почула, що поки нема чим, а як буде –  то він з нами зв’яжеться. Звісно, ми дали собі раду, взяли кредит і назичили, де тільки можна було. Маму ми на ноги поставили, дай Бог здоров’я лікарям. Та здивувало мене інше. Виявляється, гроші він збирав на відпочинок в Буковелі, куди й повіз свою сім’ю. Не посоромились вони навіть фото у фейсбуці виставити.

Мій брат від коли женився, і пішов жити окремо, то геть відцурався від нас з мамою. Його жінка не особливо хотіла підтримувати з нами зв’язок.

Живемо ми в селі. З чоловіком у нас двоє діток, а також з нами живе ще й і моя мама.

Тримаємо ми невеличку господарку. Обидвоє ми з чоловіком працюємо вчителями у нашій сільській школі. Зарплати, самі розумієте, не дуже великі, тому буває іноді заледве дотягуємо до кінця місяця.

Та цього року у нас склались непередбачувані витрати, у мами виявили важку недугу, потрібні були немалі кошти на оперативне втручання.

Це була не підйомна сума для нашої сім’ї, тому я звернулась за допомогою до брата, на що почула відмову, адже у нього зараз нелегкі часи, як тільки щось зможе, то обов’язково долучиться.

Та ми дали собі ради, взяли кредит і дякувати Богу, з мамою все гаразд, лікарі зробили свою справу гарно і мама іде вже на поправку.

Як важко мені було, коли я побачила, як мій брат із сім’єю на відпочинку в Буковелі.

Так ось чому у нього не було вільних коштів, адже він збирався в той час на недешеву мандрівку з сім’єю, а ми з мамою не входимо в його плани.

Читайте також: На  Успіння син з невісткою в гості до мене завітали. Я якби відчувала і котлет насмажила, і олів’є зробила, бульби відварила з квашеними огірками. А вони довго не думаючи, сповістили мені “радісну” новину, що скоро бабою стану. Я ж стала підраховувати, і виявляється, що в той час мій Микола у відрядженні був. Вона за кого нас вважає? Ой, розказувала мені сусідка про її маму. Яблуко від яблуні, називається!

Так прикро, що мій брат так сильно змінився, що вже тепер ми для нього геть зовсім чужі люди.

Як би не було важко, та така вже у нас реальна історія.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page