fbpx
життєві історії
Я постійно була зайнята вихованням сина, домашніми клопотами, а мій чоловік весь цей час був в пошуках розваги для себе. Бувало таке, що приходив додому опівночі, а бувало і таке, що Андрій взагалі не ночував. Ці моменти я переживала дуже важко. А недавно прийшов з роботи і я його не впізнала. Не знаю, як жити з цим чоловіком, і чи взагалі варто рятувати нашу сім’ю

Так склалось життя, що мій чоловік Андрій, виховувався без батька. Проживав він свою молодість поряд з мамою, бабусею і дідусем.

Коли ми стали на рушничок щастя, Андрій був зовсім іншим, аніж тепер.

Якось на початку стосунків Андрій був турботливим і уважним до мене. Та вже з появою нашого первістка все змінилось.

Я постійно була зайнята вихованням сина, домашніми клопотами, а мій чоловік весь цей час був в пошуках розваги для себе.

Бувало таке, що приходив додому опівночі, а бувало і таке, що взагалі не ночував.

Ці моменти я переживала морально дуже важко, на мене часто находила депресія, відчай та завдяки своїм рідним і їхній підтримці, ми з чоловіком сіли за стіл переговорів, і домовились про те, що якщо ми хочемо жити в парі, то нам слід змінювати щось у нашій поведінці.

Домовились, що будемо мінятись разом, кожен висловив свої побажання один одному. І ми почали рухатись далі по шляху нашого спільного життя.

Кілька років наче все було добре, та в нашому житті знову почалася криза. Інколи в мене складається враження, що чоловік має когось на стороні.

Додому з роботи приходить пізно, постійно роздратований, зганяє злість на нас із сином. Зі мною взагалі веде себе хамовито.

Розмови з ним приводять тільки до конфлікту і образ. На наші потреби йому взагалі байдуже, його навіть не цікавить наш побут.

Рідко дома харчується, відвідує різні ресторани, виставляє свої фото зі смачною їжею. Хоч в цей момент буває, що нам нема за що собі масла купити.

Читайте також: Свекруха постійно ревнувала Діму до мене, а коли в нас народився син, то говорила, що я задовго сплю. Слухати про те, що в мене була неспокійна ніч, їй було нецікаво. Згодом вона почала прививати моєму чоловіку, щоб він менше мені допомагав: “Навіть не думай, а то звикне і завжди так буде хотіти. Ти є хлоп і в тебе свої обов’язки”. А потім була фінансова криза і повернення до мами

Питаю його на пряму, чи в нього хтось є? Він заперечує.

Як мені врятувати мою сім’ю? Я не знаю. Що з нами відбувається? Важко і пояснити. Можливо у когось із вас була схожа ситуація, і ви дасте мені толкову пораду…

Наперед вам щиро вдячна!

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page