fbpx
Шоу-бізнес
“Я просто думаю, що кожен повинен мати можливість зустрічатися з тим, з ким хоче”, – дівчина Лонардо Ді Капріо Каміла відверто розповіла про 23-річну різницю у віці з коханим, якому зараз 45 років.

Дівчина Леонардо Ді Капріо Каміла Мороне, яка нещодавно вперше заговорила про стосунки з актором, наразі прокоментувала їхню 23-річну різницю у віці.

У відвертому інтерв’ю виданню Los Angeles Times 22-річна Каміла Мороне висловила занепокоєння і здивування з приводу того, що в ЗМІ постійно обговорюється їхній вік. Про це пише ТСН.

“У Голлівуді, та й взагалі у світовій історії є багато прикладів стосунків між людьми з великою різницею у віці. Я просто думаю, що кожен повинен мати можливість зустрічатися з тим, з ким хоче. Але я розумію інтерес людей до цієї теми. Мені б, напевно, теж було цікаво”, – заявила Каміла.

Читайте також: ТЕПЕР ВОНА ДЖОН. ДОЧКА ДЖОЛІ І ПІТТА ШАЙЛО ОФІЦІЙНО СТАЛА ДЖОНОМ.

Також обраниця оскароносного актора поділилася, що переживає через свою кар’єру. Каміла занепокоєна, що зараз всі знають її як “дівчину Леонардо Ді Капріо”, і через це втрачається її особистість.

“Я сподіваюся, що, подивившись мій новий фільм, все більше і більше людей почнуть сприймати мене як окрему особистість, а не просто як дівчину відомої людини. Я вважаю, що в будь-якій парі кожен повинен сам з себе щось представляти. Розумію, що всім цікаві подробиці наших стосунків, але я буду намагатися вислизати від цих питань і тем”, – підсумувала Мороне.

А не так давно Леонардо Ді Капріо познайомив Камілу Мороне зі своїми батьками.

Джерело