fbpx
життєві історії
Я приїхала з міста і вирішила піти до сусідки, перепитати, чого вона таке з моїм собакою зробила. Як не крути, а мені дорого візит до ветеринара обійшовся, та й бензин зараз не дешевий. А Стефа мені відповідає, що мій Чарлік їй курку “вкрав”, ось вона йому й “віддячила”. Я ж сусідки всіх курей, як своїх знаю, тому все швидко вирахувала

Я приїхала з міста і вирішила піти до сусідки, перепитати, чого вона таке з моїм собакою зробила. Як не крути, а мені дорого візит до ветеринара обійшовся, та й бензин зараз не дешевий. А Стефа мені відповідає, що мій Чарлік їй курку “вкрав”, ось вона йому й “віддячила”. Я ж сусідки всіх курей, як своїх знаю, тому все швидко вирахувала.

Знаєте, живу я в селі, а одна наша сусідка, Стефою звуть, ну така прикра. Хоч і старшого віку, і не дуже здорова, але ще на вишні ходила. (В нас сади засадили, і люди мають в селі роботу, хоч і сезонну)

Чесно, не знаю звідки в Стефи ті сили беруться, бо поки я 10 відро збирала то вона 13. Але не знати чи то правда, бо вона на язик прудка, могла і прибрехати.

Знаєте, сказати нахабна про неї, це нічого не сказати. Вона така баба вогонь, якщо вона навіть щось не так робить, то їй ніхто нічого не каже.

Як сама вона каже: “наглість – друге щастя”

Але впевнена, якщо б хтось так зробив, то вона б це не упустила. В кишеню за словечком вона не лізе!

І ось нині таке сталося прикре, що мій пес, німецька вівчарка, такий хороший пес, якого я випустила погуляти, якось знайшов лазійку, чи то сам викопав і пройшов на город до тої бабці.

Не знаю скільки Чарлік там лазив, але долазився так, що я вибігла на той двір від вереску сусідки і від його скавчання.

Вибігаю я і дивлюся, що то моя сусідка мотикою розмахує і ганяє пса. Я покликала Чарліка, дивлюся, а він весь “покоцаний”. Навіть не можу описати, який він вибіг від неї.

Шкода мені так стало Чарліка, ще й побачила що він кульгає, того взяла машину і поїхала до ветеринара. Слава Богу, жити буде, але щоб все добре було, то все одно прийдеться деякі ліки купити, та й прийом гроші коштував.

Читайте також: Все було б добре на весіллі, якби моя сваха під час розрахунку в ресторані, не перекинула на мене всіх спільних друзів дітей. Щоб ви розуміли, там чоловік десь 25 було. – Денис, як справжній чоловік, має заплатити сам за них, – сказала сваха. Але при чому тут Денис, якщо за місця в ресторані оплачую я? Я ж планувала все розділити по-чесному, в цьому списку навіть дружки Марічки були. Ну за них то чому я повинна платити? Я не хотіла робити клопіт молодятам

Приїхала я додому і пішла до сусідки, говорити чого це вона так з Чарліком обійшлася, а вона тільки і вигукувала, мовляв, той пес їй курку з’їв. Хоча дивлюся я, щось всі кури в неї в порядку. Відчуття, ніби їй просто мій Чарлік дошкуляє.

Я, звісно, все розумію, але так з собачкою поступати не можна.

І звісно вона і не думала гроші за ветеринара повертати.

І от що мені робити?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page