fbpx
Україна
“Я розуміла, до сховища ми не добіжимо, і прикрила Лізу собою”: Дружина Юрія Ткача зі сльозами на очах згадує найстрашнішу ніч у своєму житті

“Я розуміла, до сховища ми не добіжимо, і прикрила Лізу собою”: Дружина Юрія Ткача зі сльозами на очах згадує найстрашнішу ніч у своєму житті

Дружина актора студії “Квартал 95” Юрія Ткача – Вікторія – пригадала одну з найстрашніших ночей, яку їм з родиною довелося пережити.

Родина Юрія Ткача від початку повномасштабного вторгнення була у Києві, утім через два місяці вони вирішили поїхати за кордон. На ніч сім’я шоумена залишилася у Вінниці.

Вікторія говорить, що їхні друзі запевняли, що у місті все спокійно. Тож блогерка сподівалася, що нарешті зможе нормально відпочити. Утім, посеред ночі залунала сирена, а після цього і прогримів вuбух.

“Залунала сирена о третій годині ночі. Це було так лячно. Я прокинулася від цього гулу і побачила у вікнах будинку навпроти таку заграву, немов дуже багато софітів увімкнули і направили на один будинок, рожево-червоно-помаранчеву”, – розповіла Вікторія “Зірковому шляху”.

Дружина Ткача зрозуміла, що до сховища вони не встигнуть спуститися, тож треба рятувати доньку. Вікторія просто накрила Лізу собою.

“Я зрозуміла, що зараз відбудеться, і ми не встигаємо вибігати в коридор, що треба закрити дитину. Я її просто накрила собою. Пролунав вuбух, після якого ми вибігли в коридор. Пізніше виходжу на балкон й бачу, як летить друга ракета і лунає другий вuбух. Це тоді у Вінниці вони цілилися у телевізійну вежу, а ми були від неї менш ніж за два кілометри. Це було дуже лячно!” – розповіла Вікторія.

Наразі родина Юрія Ткача перебуває у Болгарії. Утім, Вікторія вже подумує над тим, аби повернутися. Сам же Ткач на початку повномасштабного вторгнення вступив до лав тероборони.

Нехай Господь береже кожного нашого захисника та захисницю і всю нашу неньку Україну!

Слава Україні!

Фото взяте з вільних джерел

You cannot copy content of this page