fbpx

Я ще перед поїздкою телефонувала сину, але він чітко нічого не пояснив. Це вже на квартирі ми дізналися, що Олена з нашою онучкою живе сама, а Дмитро переїхав до іншої жінки. Та невістка каже, що з квартири не ступиться, оскільки тут прописана наша онучка. Мені слів бракує все пояснити. Виявляється, ми з чоловіком “подарували” чужій людині свою нерухомість

Я ще перед поїздкою телефонувала сину, але він чітко нічого не пояснив. Це вже на квартирі ми дізналися, що Олена з нашою онучкою живе сама, а Дмитро переїхав до іншої жінки. Та невістка каже, що з квартири не ступиться, оскільки тут прописана наша онучка. Мені слів бракує все пояснити. Виявляється, ми з чоловіком “подарували” чужій людині свою нерухомість?

Мене звати Валя. Я три роки тому, як вийшла на пенсію, а мій чоловік Степан продовжує працювати. На даний час ми переїхали жити на свою дачу, яка знаходиться за тридцять кілометрів від міста.

Ми зі Степаном маємо двадцяти дев’ятирічного сина Дмитра. Він вже створив свою сім’ю, але як ми нещодавно дізналися, планує розлучатися.

Дмитро та Олена одружені вже близько трьох років. Весілля як такого не було, чисто символічно посиділи в ресторані і розійшлися. До того ж, Олені було не до цього, оскільки вона вже чекала дитинку.

На той момент ми чоловіком жили у місті у своїй квартирі. Власне після весілля сина ми і поступилися квартирою молодій сім’ї, а самі переїхали жити на дачу, щоб не було зіткнень інтересів.

Час пролетів швидко, не встигли оговтатися, як у нас з’явилася чудова онучка. Дмитро не часто приїжджав до нас у гості. Зазвичай ми просто зідзвонювалися і дізнавалися як справи одне в одного. Дмитро завжди казав, що все гаразд, а ми намагалися не лізти з розпитуваннями до сина.

Проте, з недавнього часу, у мого чоловіка почалися проблеми зі здоров’ям. Кілька разів було настільки погано, що довелося викликати швидку допомогу.

Я почала переживати за чоловіка, і ми вирішили, що настав час повертатися назад до квартири. У місті швидка приїжджає швидко, та й лікарня ближче, якщо треба буде лікуватися.

Я із чоловіком вирішили, що нема чого весною щось на городі садити, оскільки здоров’я не те. Цю новину я хотіла розповісти Дмитру, щоб він за цей час знайшов нове житло. Адже всі разом ми не уживемося.

І ось днями ми приїхали з чоловіком до міської квартири, і з’ясувалося, що Дмитро там давно не живе. Олена мені розповіла, що наш син знайшов собі іншу жінку і живе разом з нею, а з нею він вирішив розлучитися.

Я не чекала такого повороту подій і одразу набрала сина. Дмитро зізнався мені, що він справді живе з іншою дівчиною. Олені він платить певну суму на витрати для сина та бере на себе комунальні витрати. Вони подали на розлучення, а сама Олена теж вже зустрічається з іншим чоловіком.

Читайте також: Мама нічого не пояснювала, вона просто забрала деякі речі і поїхала з черговим кавалером, залишивши на мене, чотирнадцятирічну дівчину, молодших брата та сестру. Я робила все від мене залежне, але через тиждень таки довелось звернутися за допомогою до сусідів. Після цього в нашу хати постукали відповідні люди. Пам’ятаю, як пообіцяла братику і сестричці, що обов’язково їх розшукаю. І я стримала своє слово

Але з’їжджати з нашої квартири невістка не хоче, бо їй нема де більше жити. Її батьки живуть у двокімнатній квартирі, але в них проживає молодший братик зі своєю дівчиною.

Відповідно їй там не вистачить місця, а орендувати квартиру дорого. Вона згодна переїхати лише за умови, якщо Дмитро орендує їй квартиру. Тож невістка попросила нас не виганяти її з квартири.

Я була не те слово здивована. Як невістка собі це уявляє? Після розлучення жити разом із батьками колишнього чоловіка?

Шанувальник Олени не поспішає кликати її до себе, хоча має квартиру. Очевидно, він несерйозно налаштований, отже вона має намір залишитися у квартирі.

Ми з чоловіком увійшли в положення невістки і дозволили пожити ще деякий час в квартирі, а потім з’їхати.

Однак зараз Олена каже нам, що житиме там, де прописана її дитина, тобто в нашій квартирі.

Я навіть боюсь уявити, що буде в цій історії дальше…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page