fbpx
життєві історії
– Я теж тебе люблю. Але ти – молода, розумна і красива. Якщо я тебе кину, у тебе буде ще мільйон хлопців. А у неї, крім мене, більше нікого немає. Моя прихильність до Артема виявилася сильнішою, ніж я припускала. Скриплячи зуби, я її терпіла 

Сестра мого чоловіка (вони двійнята), назвали їх майже однаково – Артемій і Артеміда. Коли ми з Артемом вирішили з’їхатися, то вона приїхала разом з братом. За матеріалами

– Ще в 8 років ми дали клятву, що завжди будемо разом . І ти цьому не перешкодиш. І якщо ти вважаєш, що третій – зайвий, то третій – це ти. – з порога заявила мені Артеміда, вручивши свої валізи.

Клятва, дана колись, мене не особливо хвилювала. Та й чоловік не відносився до неї серйозно. А ось Артеміда була впевнена в тому, що дитяча дурість дає їй право лізти в наше з Артемом життя.

Для початку, я вирішила серйозно поговорити з Артемом. Жити удвох – значить жити удвох. А не так, як ми жили на той момент: у мене двохкімнатна квартира, і в будь-який час дня і ночі Артеміда могла зайти до нас в кімнату.

– Сонечко, ну зрозумій, вона дуже до мене прив’язана. Дай їй час, перебісuться і повернеться додому, до мами. Може, хлопця знайде і залишить мене в спокої, нарешті. – заспокоював мене Артем.

На рахунок хлопця він явно погарячкував: вони дуже схожі один на одного, і якщо Артему йде його брутальна зовнішність, то брутальна Артеміда виглядала не дуже красивою. Так, я знаю, люблять не за красу. Артем розповідав, що його сестра кілька разів намагалася познайомитися ближче з молодими людьми, але кожен раз отримувала від воріт поворот.

Мабуть, Артеміда, вирішила: раз у неї особисте життя не склалося, то і брату бути щасливим у відносинах, вона не дасть. Вона ходила за нами хвостиком: ми в кіно – вона з нами, ми фільм дивитися – вона з нами, і не просто поруч, а вклинившись між нами Вона навіть в душ до нас зайти намагалася і образилася на те, що ми від неї закрилися.

Присутність цієї особи в моїй квартирі почала мене напружувати: я, в принципі, не дуже люблю людей, а стороння людина з дуже довгим носом і панськими замашками, просто виводить мене з себе.

Я поставила перед Артемом питання ребром: його сестра повинна з’їхати.

– Я люблю тебе і хочу жити з тобою удвох. Крім того, це моя квартира, і тільки мені вирішувати, кого я хочу тут бачити. Я не наймалася в прибиральниці і кухарки до твоєї безрукої сестри. Вибач, якщо образила, але вона повинна піти. – приголомшила я коханій людині.

Читайте також:ВИ, ЩЕ В РОЗДУМАХ, ЩО Ж БИ ТАКОГО НОВЕНЬКОГО ПРИГОТУВАТИ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА, ТОДІ ВАМ СЮДИ. ЦEЙ СМАЧНИЙ М’ЯСНИЙ САЛАТ ПІДІЙДЕ НА БУДЬ-ЯКЕ СВЯТО! ПРИКРАСИТЬ БУДЬ-ЯКИЙ СТІЛ І ГОТУВАТИ ДУЖЕ ЛЕГКО!А ЩЕ, ЦЯ СМКОТА БЕЗ ГРАМА МАЙОНЕЗУ! ГОТУЙТЕ НА ЗДОРОВ’Я, НУ ДУЖЕ СМАЧНИЙ!

Рішення далося йому нелегко, він вирішив піти разом з сестрою:

– Я теж тебе люблю. Але ти – молода, розумна і красива. Якщо я тебе кину, у тебе буде ще мільйон хлопців. А у неї, крім мене, більше нікого немає.

Моя прихильність до Артема виявилася сильнішою, ніж я припускала. Скриплячи зуби, я терпіла Артеміду.

Тоді я вирішила піти іншим шляхом. Я згадала, що у мене є двоюрідний брат, Олексій. Він самотній, йому під 30. У нього хороша робота, повне невміння спілкуватися з протилежною статтю і залежність від комп’ютерних ігор. Я кинулася до Олексія в ноги, щоб він позалицятися за Артемідою.

Підлаштувати випадкову зустріч не було важким завданням: я з вікна дивилася, чи йде вона, і, як тільки її побачила, відразу маякнула Олексію. Він, «випадково», мало не збuв її на своїй машині. І, як вибачення, вона поїхала з ним пити каву! Перший крок був зроблений.

Артеміда проводила у мене вдома все менше часу: Олексій тягав її по кафешках і парках. За мій рахунок, природно. Приємним здивуванням стало те, що в один прекрасний день він відмовився від грошей і сказав, що закохався. Я не вірила своєму щастю! Щаслива Артеміда таки зникне з мого життя! Так і сталося. Артеміда переїхала до Олексія, геть забувши про всякі клятви.

Нещодавно вони одружилися, всього через кілька місяців після нашого з Артемом весілля. Реальна історія знайомства Артеміди і Олексія – наша з ним таємниця. Ми з ним, разом з іншими родичами, щиро здивувалися подібному збігу – що сестра мого чоловіка вийшла заміж за мого двоюрідного брата.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел