fbpx

“Я це роблю дуже тихо, обережно, нікому не даючи зрозуміти, що так уже можна робити”, – розповіла Тіна Кароль про своє повернення у Київ. – Ми люди публічні, ми не маємо права просто взяти і сказати: “Я в Україні”

“Я це роблю дуже тихо, обережно, нікому не даючи зрозуміти, що так уже можна робити”, – розповіла Тіна Кароль про своє повернення у Київ.

Українська співачка Тіна Кароль, яка переїхала до Польщі після нападу РФ на Україну, сьогодні, 12 квітня, в ефірі каналу “1+1” розповіла, чому у разі свого повернення до Києва не це афішуватиме.

– Я не завжди хочу розповідати, де я є. У мене там сім’я, багато моїх людей, до яких я завжди буду приїжджати, – зазначила співачка. – Насправді не хочеться робити з цього галас, тому що я наражатиму людей на небезпеку: “О, Тіна поїхала, і ми поїдемо”. Я це роблю дуже тихо, обережно, нікому не даючи зрозуміти, що так уже можна робити. Ми люди публічні, у нас немає права просто взяти і сказати: “Я в Україні”. всі зрозуміють, що можна повертатися, а це життя людей. І це лотерея завжди”.

Нагадаємо, після нападу РФ на Україну Тіна Кароль поїхала до Польщі.

20 березня співачка виступала на благодійному заході “Разом з Україною” у місті Лодзь, а 30 березня взяла участь у благодійному концерті “Для України”.

2 квітня стало відомо, що вся Київська область звільнена від окупантів. Але від слідів росіян жахнувся увесь світ.

Голова Київської обласної державної військової адміністрації Олександр Павлюк 11 квітня заявив, що повертатися до регіону поки що небезпечно через залишені російськими окупантами боєприпаси, але людей, які попри все хочуть повернутися додому, на блокпостах пропускатимуть.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page