fbpx
Суспільство
“Я візьмусь за вас з усім завзяттям”: Притула поставив ультиматум Батьківщині

Відомий український телеведучий і шоумен Сергій Притула звинуватив ВО “Батьківщина” в незаконному використанні його імені і волонтерських досягнень у політичному піарі в соцмережі.

“Справа ж не в тому, що я зібрав не 7,5, а понад 30 млн. І навіть не в тому, що раз вже автор цього посту так пишається мною, то міг би розмістити мої волонтерські банківські реквізити для подальшого збору коштів.

Справа в тому, що штаб ВО “Батьківщина” Волинь замість того, щоб перекинути мені трохи грошей на армію.

Вбухав їх в рекламу абсолютно маніпулятивного повідомлення з поєднанням моєї пики і свого політичного бренду”, – написав Притула в Facebook.

Шоумен заявив, що впродовж п’яти років багато працював для забезпечення певних потреб українських військових на Донбасі.

Він додав, що представники “Батьківщини” жодного разу не пропонували свою допомогу, а тепер, напередодні виборів, вирішили використати результати його титанічну працю для самореклами.

Читайте також: ПОПУЛЯРНУ ГРУПУ НЕ ПУСТИЛИ ДО УКРАЇНИ, ШАНУВАЛЬНИКИ БІСЯТЬСЯ

Телеведучий додав, що раніше вже заявляв про небажання публічно підтримувати якусь із політсил через те, що це може нашкодити волонтерству.

“Якщо протягом 24 годин офіційне вибачення не з’явиться на сторінці ВО “Батьківщина” Волинь, я урочисто обіцяю відступити від свого принципу аполітичності і візьмусь за вас зі всім своїм завзяттям.

Сподіваюся, ви розумієте, що завзяття у мене багато.

Ви повинні зрозуміти, що я не дозволю “юзати” ім’я і свою репутацію жодному політику в період передвиборної кампанії”, – підсумував він.

Джерело.

Related Post

facebook