fbpx
Світ
“Я втомилася від уявної величі росії. Хочу приїхати в Україну!”: Лія Ахеджакова висловилася про ситуацію в Україні, і про плани на найближчий час

“Я втомилася від уявної величі росії. Хочу приїхати в Україну!”: Лія Ахеджакова висловилася про ситуацію в Україні, і про плани на найближчий час

Втомилася від Путіна: Лія Ахеджакова висловилася про війну та заявила про плани приїхати до України

Знаменитість виклала пост у соцмережах.

Російська акторка Лія Ахеджакова, яка неодноразово висловлювалася в підтримку України та засуджувала дії Кремля, зробила нову заяву. Вона написала, що втомилася від уявної величі Росії, що хоче бачити людей живими, здоровими та радісними.

Відповідна публікація з’явилася на сторінці знаменитості у Instagram. “Як же я втомилася від цієї війни, що навіть коментувати нічого не хочеться. Втомилася від цієї уявної величі Росії, боротьби за “свої” землі. Втомилася від Путiна. Хочу миру, тепла, спокою. Хочу бачити людей живими, здоровими та радісними” , – заявила Ахеджакова.

Крім того, акторка зізналася, що найближчим часом хоче приїхати до України. Вона також зауважила, що українці зараз демонструють усьому світу неймовірний приклад того, як треба захищати свою країну і при цьому ще й змушувати путiнський режим видихатися.

“Хочу приїхати в Україну після її перемоги. І зараз українці, за фактом, працюють на два фронти – і країну свою захищають, і змушують путiнський режим видихатися і слабшати”, – зазначила зірка.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page