fbpx
життєві історії
Я натякала Антону, щоб він також давав якісь гроші на продукти харчування, але той все відмовчувався. А через декілька днів так взагалі, щоб не спустошувати свій гаманець на супермаркет, він їздив після роботи вечеряти до мами. Те саме було і зранку. Прокинувся він на дві годинки раніше, і в батьківський дім за сніданком

Я натякала Антону, щоб він також давав якісь гроші на продукти харчування, але той все відмовчувався. А через декілька днів так взагалі, щоб не спустошувати свій гаманець на супермаркет, він їздив після роботи вечеряти до мами. Те саме було і зранку. Прокинувся він на дві годинки раніше, і в батьківський дім за сніданком.

Руслана у майже тридцять досі не має чоловіка. Всі ці роки вона навчалася, займалася собою і шукала потрібну роботу. Вже у тридцять років вона отримує великі гроші та працює на роботі своєї мрії. Дівчина встигла купити собі навіть автомобіль із квартирою, але вона досі не вийшла заміж.

Рік тому вона зустріла Антона. Цей хлопець був на два роки молодший за дівчину, але Руслана завжди дотримувалася думки, що коханню всі віки покірні. Відносини у них були просто прекрасні, і вони навіть не сперечалися, тому Руслана і закохалася в нього по-справжньому. Цей хлопець мешкав далеко від міста, але йому на вісімнадцятиріччя подарували автомобіль, тому він швидко міг приїхати до міста.

Він мав роботу в центрі міста, тому автівка йому просто необхідна. Два місяці тому він вирішив, що йому настав час одружитися з Русланою, тому він приїхав до неї додому і зробив пропозицію.

Потім Руслана вирішила розповісти мені про цю історію, адже вона була збентежена і їй здається, що було неправильно, коли вона йому відмовила. Я її спершу не розуміла, тому що всім молодим дівчатам хочеться будувати кар’єру і заробляти багато грошей, але вже в такому віці треба думати і про сім’ю.

Руслана вирішила, що подумає над пропозицією Антона, бо поки що вона не готова до весілля та шлюбу. Пізніше пара вирішила жити у квартирі дівчини, бо вона вже жила окремо від батьків досить довго, а Антон навіть на орендовану квартиру не міг накопичити, адже працював на малооплачуваній роботі.

Руслана, у свою чергу, вже давно жила сама і вже тоді остаточно прийняла рішення, що не готова жити з кимось, вона навіть не намагалася знайти собі заможного чоловіка, а досягла всього своїми руками. Тому, найімовірніше, Антону сподобалося те, що його дівчина запропонувала переїхати у велику квартиру з гарним ремонтом.

Перед переїздом її хлопця вона вирішила прибрати в будинку та приготувати кілька страв. Вже через місяць Руслана зрозуміла, що життя з чоловіком їй не підходить. Але коли їхнє спільне життя тільки почалося, то Антон намагався себе показувати з хорошого боку, адже майже кожен день, закінчивши роботу, він ходив за продуктами в магазин.

Те, що мені повідомила подруга пізніше, здивувало мене, адже нормальні чоловіки так не роблять, тому що через деякий час спільного життя він перестав “показувати” з себе хорошого чоловіка. Майже кожен день він висловлював свої невдоволення і став відмовлятися виходити в магазин за продуктами (не хотів тратити свої гроші), але при цьому він постійно вимагав чогось смачного від Руслани.

Коли його це все дістало, він просто після роботи їздив їсти до батьків, а потім їхав додому до Руслани ночувати, вранці така ж історія – чоловік прокидався на дві години раніше, щоб поїхати до батьків і поїсти.

Руслану все це теж не тішило і вона чемно сказала Антону, що більше не бажає бачити його у своєму будинку і просить з’їхати в найближчі пару днів. Руслані не подобалося, що хлопець взагалі не приносить гроші в будинок, а тільки витрачає їх на себе, і в результаті дівчині доводиться їх утримувати. Зараз я навіть рада за свою знайому, бо вона змогла позбавитися такого чоловіка, якому потрібні були тільки її гроші.

Руслана відчула полегшення, тому що, коли Антон робив пропозицію, вона збиралася без роздумів погодитися, але добре, що вона передумала і розійшлася з ним. Адже могла зробити помилку, яку було б складно виправити. Раджу всім дівчатам чинити подібним чином з хлопцями, адже ви, можливо, навіть не знаєте, що він просто прикидається і в нього насправді зовсім інший характер.

Фото ілюстративне