fbpx
Україна
Як 7-річна Женя дивом вижила після ракетного обстрілу Києва і врятувала маму. Неймовірна історія про любов

Як 7-річна Женя дивом вижила після ракетного обстрілу Києва і врятувала маму. Неймовірна історія про любов.

Історія дивовижного порятунку 7-річної дівчинки Жені та її мами Катерини Волкової після ракетного обстрілу Києва 26 червня 2022 року вразила не лише співробітників ДСНС, а й усю Україну. Рятувальники кажуть, що вижити дівчинці допомогли заняття гімнастикою, а також розмови… про любов.

Неймовірні подробиці розповіли в сюжеті ТСН. Журналісти поспілкувалися з людьми, які безпосередньо брали участь у звільненні дитини та жінки з-під завалів будинку в Шевченківському районі столиці.

У вівторок, 5 липня, дівчинку та її маму виписали з лікарні. Женя отримала лише садна і подряпини й зараз почувається добре, у Катерини пошкоджений хребет, її чоловік, тато дівчинки, став їх ангелом охоронцем.

Керівник частини спеціальних рятувальних робіт ДСНС у Києві Артур Моркотенко, який витягав Женю з-під завалів, згадує, що в ті хвилини плакали майже всі присутні чоловіки.

“Женя кричала, кликала на допомогу. Однак, де вона знаходиться серед пилу, крику, вогню – не було зрозуміло. Під бетонні плити, що обвалилися, поставили підпірку. Артур зміг просуватися лежачи, і раптом у шпарині побачив ногу. Зверху палав вогонь, на Женю почала капати гаряча вода, Артур посунув у шпарину куртку від форми і зміг її накрити”, – йдеться в сюжеті.

Щоб якось підтримати дівчинку, інший рятувальник, Максим Хорунжий, почав з нею говорити. Було важливо, щоб дитина не мовчала. Найбільше її зацікавила тема про любов. Дівчинка розповідала про хлопчика-ровесника Артема, з яким вона мріє подивитися мультики, пригадує чоловік.

За словами Катерини, вона чула цю розмову з-під завалів і була вражена, як дитина змогла приборкати паніку, слухати і виконувати прохання рятувальників.

Надзвичайники кажуть, що в маленької Жені сильний янгол-охоронець і їй дуже допомогла гімнастика – вона змогла правильно згрупуватися, скластися в маленьку книжечку і поміститися в повітряній кишені між бетонними брилами.

Коли дівчинку витягували, вона була в свідомості і могла говорити. “Єдине, що вона просила – це врятувати маму. Дитина дуже чітко вказала, де та перебуває, тому рятувальникам вдалося досить швидко витягнути жінку з-під завалів”, – каже журналістка.

Це визнає і Катерина: “Вона врятувала і себе, і мене. Здається, завдяки їй вони дізналися, що там є я”.

Що цікаво, у квартирі, яку вщент зруйнувала російська ракета, рятувальники знайшли єдину вцілілу річ – гімнастичний купальник, розшитий камінням. Саме в ньому, за словами Катерини Волкової, дівчинка отримувала всі головні перемоги на гімнастичних турнірах.

Боже, збережи для наших талановитих дітей Україну! Бережи кожного захисника та захисницю!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Фото – скріншот з відео