fbpx

Як батькам виховувати вундеркінда: 7 порад

Деякі діти мають дійсно багато талантів одночасно. Як батькам поводитися з обдарованою дитиною.

Отже, існує кілька порад щодо виховання вундеркінда.

1. Виховання дитини має відбуватися не за загальноприйнятими поняттями. Давай маленькому генію максимум простору для творчості. Нехай малюк бігає, стрибає, співає, ліпить, складає. Аби розвивався його творчий потенціал.

2. Дитині з високим потенціалом, крім інтелектуальних занять, необхідний спорт. Він розвиває витривалість, підвищує самооцінку і допомагає справлятися зі стресом.

Читайте також: ЯК РЕАГУВАТИ, КОЛИ ТВОЯ ДИТИНА ВЗЯЛА ЧУЖЕ: 5 ПОРАД

3. Давай вундеркіндy максимум спілкування. В силу розвиненого інтелекту, твоя дитина більше, ніж інші залежимо від оточуючих. Тому говори з ним, сперечайся, грай, обговорюй цікаві теми та інше.

4. Якщо дитину тягне до певного заняття, а ти хочеш, щоб він встигав по всіх фронтах -, не забороняй його бажанням. Дай можливість малюкові самому вирішувати, на що витрачати позанавчальний час.

5. Стеж, щоб дитина відпочивала належну кількість часу і висипалась. Пам’ятай, що перевтома веде до стресів і проблем зі здоров’ям.

6. Не контролюй дитину на всі сто відсотків, давай малюкові свободу. Це необхідна умова правильного розвитку обдарованої особистості.

7. Постарайся примирити дитину з суспільством. Однолітки зазвичай не люблять обдарованих і особливих. Поясни малюкові, що школа – це не все життя, а тільки її початок, за яким з його Перспетиви піде приголомшливі продовження.

Джерело.

You cannot copy content of this page