fbpx

Як дружині привернути увагу чоловіка: 5 способів

Коли стосунки в парі стають занадто “побутовими”, жінки скаржаться на відсутність достатньої уваги та романтики. Проте на ситуацію вони здатні вплинути самостійно.

Варто лише спробувати 5 способів, які змусять чоловіка знову цікавитися та захоплюватися половинкою.

Про це розповів портал “Womanway”.

Новий образ. Погляньте у дзеркало і оцініть себе “сторонніми” очима. Можливо, під час шлюбу ви змінилися не на краще. Відсутність акуратної зачіски, манікюру, актуального гардеробу — найпоширеніші помилки жінок, які “розслаблюються” у сімейному житті.

Поверніться до того вигляду, який привернув увагу чоловіка вперше. Або кардинально змініть образ. Оберіть стрижку, що суттєво відрізняється від теперішньої. Або пофарбуйте волосся у цікавий відтінок. Також можна змінити стиль одягу — придбати щось несподіване, аби чоловік не зміг пройти повз вас.

Витончена білизна. Викиньте стару білизну — розтягнуту і ту, що втратила колір. В магазині оберіть кілька комплектів.

Читайте також: ТРИ СЕКРЕТИ ГАРМОНІЙНОГО ЖИТТЯ: ЯК ЖИТИ, А НЕ ІСНУВАТИ

Згідно опитуванням, найбільше зyджyє чоловіків чорна білизна. На другому місці рейтингу — червона. На третьому — вироби з мережива.

Пеньюар замість піжами. Зручність довгої бавовняної піжами очевидна. Проте у випадку пробудження інтересу партнера такий одяг стане на заваді. Як альтернативу варто придбати напівпрозорий пеньюар.

Крім того, краще переглянути хатній одяг. Махровий халат замінити на короткий шовковий. Широкі спортивні штани — на короткі і вузькі шорти.

Романтичні вечори. Вони мають бути несподіванкою для партнера. Навіть банальна вечеря зі свічками створить незвичну атмосферу, зацікавить чоловіка. Для такого приводу варто обрати гарну сукню та не полінуватися взути підбори.

Трохи ревнощів. Треба розуміти тонку межу: створити ілюзію небезпеки з боку суперника і не перегнути палицю. Оскільки надто явний привід для ревнощів може зруйнувати стосунки.

Чоловік просто має звернути увагу: якщо жінці не робити компліменти або іншим чином демонструвати почуття, це з легкістю може зробити хтось інший.

You cannot copy content of this page