fbpx

Як можна бути красивою без макіяжу

Макіяж може зробити риси обличчя чіткішими і перетворити жінку на красуню. Втім, багатьом вдається виглядати привабливо і без застосування декоративної косметики.

Для того щоб цього досягти, жінки повинні дотримуватися кількох нескладних порад, перша з яких — регулярне очищення шкіри обличчя. Вранці та ввечері потрібно вмиватися з застосуванням косметичних засобів для конкретного типу шкіри.

Воду краще брати з природних джерел, а не водопровідну, адже остання у своєму складі містить хлор. Він пересушує епідерміс і призводить до швидкого старіння шкіри, появи зайвих зморшокє

Температура води не повинна бути зависокою або занизькою, краще кімнатної температури. Гаряча провокує посилене виділення секреції сальних залоз і появу прищів.

Очищення шкіри за допомогою скрабів також є не менш важливим. За день шкіра обличчя забруднюється, на ній осідають дрібні часточки пилу, які містять у собі шкідливі речовини.

Якщо їх регулярно не позбуватися, то обличчя втратить свій здоровий вигляд. Щоб його очистити і позбутися ороговілих часточок шкіри, варто один-два рази на тиждень користуватися скрабами.

Читайте також: ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ МАНДАРИНИ: ТРИ ПОРАДИ, ЯКІ ЗБЕРЕЖУТЬ ВАШЕ ЗДОРОВ’Я

Також це допоможе вирівняти рельєф обличчя. При виборі скрабу потрібно звернути увагу, щоб його тверді часточки не були занадто великого розміру, бо інакше вони можуть пошкодити шкіру.

Для здорового вигляду шкіри її потрібно регулярно зволожувати. Цього потребують всі типи шкіри, навіть жирна. Вибирати потрібно лише якісні креми. Для цього варто уважно читати інструкцію на упаковці, щоб потім не лікувати шкіру від небажаних алергічних реакцій.

Регулярне харчування та здоровий сон допоможуть будь-якій жінці виглядати неперевершено та причаровувати протилежну стать. Раціон сучасної жінки має бути збалансованим, включати всі необхідні вітаміни та мікроелементи.

Здоровий повноцінний сон лише додасть оптимізму, і тоді навіть макіяж зранку може не знадобитися. Для досягнення такого ефекту спати потрібно не менше восьми годин на добу, і засинати не пізніше 11 години вечора.

Остання порада від косметологів — гарний настрій протягом дня.

Джерело.

You cannot copy content of this page