fbpx
Суспільство
Як налагодити стосунки зі свекрухою: 6 порад

Сімейні стосунки можуть бути дуже складними, особливо якщо в них втручається свекруха. Дотримуючись цих порад, ви зрозумієте, як просто стати найкращою подругою своєї свекрухи.

1. Зрозумійте свою свекруху

Можливо, ваш чоловік з самого народження був найголовнішою людиною в житті вашої свекрухи. Ви не тільки втручаєтеся в сім`ю, а й займаєте місце матері як людини, з яким ваш чоловік обговорює всі питання.

Не так-то просто люблячої матері зрозуміти і прийняти цей факт. Увійдіть в її становище.

2. Хваліть вашу свекруха

Це дуже важливо для взаємин. Пам`ятайте, що ви замінюєте свою свекруху в ролі людини, в якому більше всіх потребує ваш чоловік.

Це помітно для вашої свекрухи, яка вже не відчуває себе такою молодою і рішучою, якою вона колись була. Підтримуйте її самооцінку, хвалячи її за кожне з її позитивних якостей.

Читайте також: СЕКРЕТИ ЖІНОК, ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ СВОЮ РОБОТУ

3. Підтримуйте близькі стосунки

Говоріть зі своєю свекрухою про все. Кращий спосіб запобігти тертя і нерозуміння – з`ясувати їх причину.

Оскільки свекруха відчуває загрозу з боку невістки, вона зазвичай кидається в крайнощі: або зникає з вашого життя взагалі, або втручається в усі справи. Підтримуйте відкритий діалог, і таким чином вам вдасться уникнути непотрібних суперечок і зіткнень.

4. Майте терпіння

Наш неспокійний і непоступливе суспільство повно черствих людей. Змініть своє ставлення і підхід до свекрухи. Дозвольте їй діяти по-своєму, адже вона живе на світі довше, ніж ви.

Пам`ятайте, це ще не кінець світу, якщо ви не знаєте, чи готова запечена качка, і спав чи ваша дитина днем разом з бабусею. Ваші відносини з нею повинні грунтуватися на терпінні.

5. Не приймайте критику близько до серця

Багато відносини руйнуються через те, що свекруха нарікає або відпускає уїдливі коментарі з приводу способу життя подружньої пари або того, як вони що-небудь роблять.

Завжди згадуйте вислів, що є люди, які принижують інших, щоб відчувати себе краще. Повторюйте його про себе, подумайте над тим, наскільки важливо і серйозно те, що вона сказала, і коли знову зустрінетеся з нею, скиньте все з рахунків і почніть спочатку, як ні в чому не бувало.

6. Просіть вибачення

Якщо становище погіршується, забудьте про свою гордість і попросіть вибачення. Ви відчуєте себе краще. Ваш чоловік відчує себе краще, і ваша свекруха теж. Безумовно, це потішить її марнославство.

У будь-якому випадку, щоб життя зі свекрухою не перетворилася в пекло, і щоб вона не зруйнувала ваші відносини з чоловіком, пам`ятайте головну заповідь – «люби ближнього свого», прощайте їй агресію, дружите з нею. І тоді вона оцінить це, і зрозуміє, що разом ви – сила.

Джерело.

facebook