fbpx
Авто
Як нас дурять на автомийках: деякі послуги завдають непоправної шкоди автомобілю

Далеко не всі послуги, пропоновані на автомийках, несуть користь нашому автомобілю. Зрозуміло, чому співробітники автомийок так завзято пропонують різні додаткові послуги і гаряче переконують, наскільки це корисно для вашого автомобіля.

Звичайно, кожному зустрічному довіряти не варто, інакше після косметичних процедур існує великий шанс не впізнати свою машину.

Зараз від багатого асортименту пропонованих на автомийках послуг очі розбігаються, але частіше за все мова йде про одне й тією ж процедурою, де застосовуються різні “передові”, “супер” і “нанотехнологические” кошти. Власне, від них зазвичай і залежить і ціна послуги.

Як правило, всі операції зводяться до двох типів – відновлювальна і захисна обробка лакофарбового покриття (ЛКП). Не варто їх плутати, хоча один загальний ознака є – обидва процеси можуть завдати непоправної шкоди вашому автомобілю, якщо його довірити горе-майстрам.

Особливо це загрожує при відновленні ЛКП і усунення подряпин. В цьому випадку за допомогою полірувальної машини спеціальними абразивними матеріалами знімається тонкий поверхневий шар лаку, після чого застосовуються спеціальні пасти.

Звичайно ж, Вам не скажуть, що на відміну від інших видів робіт, шанси спотворити ЛКП від цієї процедури набагато вище.

Читайте також: ПЕРЕМОЖЦЮ ОБІЦЯЮТЬ 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ: У КИЄВІ ОГОЛОСИЛИ КОНКУРС НА НОВИЙ СИМВОЛ СТОЛИЦІ

Якщо на вашому старенькому авто тонке покриття лаку, то така обробка загрожує новими ушкодженнями фарби, причому колишні подряпини нікуди не зникнуть.

Тому відновлення ЛКП, виконане непрофесійним працівником мийки, може вилитися в перефарбовування кузова. Щоб цього уникнути, слід звертатися до перевірених майстрам, які зможуть грамотно підібрати всі необхідні стадії абразивної обробки.

Інший вид послуг – захисна поліровка кузова спеціальним воском, щоб зберегти ЛКП від агресивних зовнішніх впливів. Вас швидше за все запевнять, що такий матеріал володіє високими антикорозійними властивостями, але не варто приймати це за чисту монету. Від іржі полірування не врятує хоча б тому, що деталь кузова часто гниє з внутрішньої сторони.

Також не застрахує віск від появи відколів і мікротріщин, які в міру свого розростання стають вогнищами корозії. Єдина користь полягає в тому, що пошкоджене лакофарбове покриття буде повільніше обсипатися.

У незнайомій автомийці вас навряд чи попередять, що при захисної поліровки швидше перегріваються кузовні панелі, від чого виникає ризик їх деформації.

Крім того, воскової шар не настільки міцний, щоб врятувати ЛКП від руйнівного впливу піску і дрібного каміння. Зате всередині нього зазвичай накопичується велика кількість частинок бруду з шкідливими абразивними властивостями, а також мікроскопічні краплі води, які внесуть свою частку в процес корозії.

Пам’ятайте! Чим частіше кузова вашого авто стосується ганчірка або губка, тим це гірше для ЛКП. Тому під час мийки та косметичних процедур механічний контакт з кузовом краще звести до мінімуму.

Джерело.

You cannot copy content of this page