fbpx

Як підготуватись до різких перепад температур

Осінні перепади погоди підривають імунну систему, що може призводити до затяжних зaxвopювань.

Лікарі дали поради, які допоможуть зберегти здоров’я.

  • Тепле пиття

Безвідмовний метод, який зігріває тіло людини зсередини і дає можливість відчути прилив приємних відчуттів. Напій краще вибрати неагресивний, особливо протягом дня.

Підійде чай, глінтвейн або навіть простий компот. Якщо настрій від холодних буднів упав, то лікування депресії не знадобиться, тепле пиття завжди додасть позитивних емоцій.

  • Прийом вітамінів

Незважаючи на велику кількість овочів і фруктів, кількість вітамінів, які потрапляють в організм з їжею, явно недостатня. Тому прийом пігулок допоможе зміцнити імунну систему.

Читайте також: ЯКІ РЕЧІ В ДОМІ ВИКЛИКАЮТЬ OНКOЛOГIЧНI ЗAXВOPЮВAННЯ

  • Головний убір

Гарна зачіска, звичайно, прикрашає будь-яку людину. Але потрібно пам’ятати про те, що при охолодженні голови, страждає весь організм.

Тому допоможе не тільки симптоматичне лікування головного болю, а навіть легкий головний убір, який зігріє шкіру і зміцнить здоров’я.

  • Відмовитись від дієти

Якщо вибрати оптимальний час для схуднення, то осінь зовсім не підійде для цього заходу. Стежити за своєю формою треба, але своєчасне харчування і повноцінний набір мікроелементів, особливо заліза, забезпечать відмінний захист від агресії вірусів, що спостерігається в цю пору.

Брак їжі послабить організм та імунну систему, що на тлі зниження температур, забезпечить сприятливі умови для застудних інфекцій.

  • Підтримка тепла в будинку

Прийшовши з вулиці, завжди хочеться відчути тепло і затишок домашнього вогнища. Але при відсутності опалення, яке не завжди встигає до перших холодів, в звичному домашньому одязі важко швидко зігрітися.

В результаті opгaнізм охолоджується, що призводить до підвищеної захворюваності. Тому за відсутності комфортної температури в будинку, підтримувати її краще за допомогою короткочасного включення нагрівальних приладів.

Джерело.

You cannot copy content of this page