fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Лайфхаки
Як поліпшити сімейне життя за 20 хвилин в тиждень

Заведіть це просте спільне хобі, і ви помітите зміни на краще.

В чому секрет

Це може здатися нереальним, але ви дійсно можете змінити своє сімейне життя, приділяючи цьому по 20 хвилин в тиждень. Секрет дуже простий.

Незабаром ви помітите, що стали більше читати, вести більш цікаві бесіди, частіше спілкуватися один з одним, а ваші взаємини значно покращилися.

Читайте також: ЯК РОЗБЛОКУВАТИ ТЕЛЕФОН, ЯКЩО ВИ ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ: ПІН-КОД АБО ГРАФІЧНИЙ КЛЮЧ

З чого почати

 1. Ось кілька простих порад, які допоможуть вам уже сьогодні приступити до зміни свого сімейного життя.
 2. Пам’ятайте: брати участь в спільному читанні повинна вся сім’я. Якщо у вас є діти, читати з ними повинні подружжя, а не хтось один в порядку черги. Інакше нічого не вийде.
 3. Виділіть для цього спеціальний час. Наприклад, після вечері, коли збирається вся родина.
 4. Поясніть домочадцям, що ви плануєте нове цікаве сімейне захід і що кожен з них грає в ньому першорядну роль. Скажіть їм, що це зробить їх розумнішими, сильніше і цікавіше.
 5. Придумайте цього заходу незвичайне такого назва.
 6. Перед читанням обов’язково відключіть все девайси, щоб вам ніхто не міг перешкодити.
 7. Попросіть членів сім’ї вибрати для себе книгу, журнал або газету. Подбайте заздалегідь, щоб поруч був значний вибір джерел читання.
 8. Поставте таймер на 20 хвилин і читайте, читайте, читайте!
 9. Через 20 хвилин поділіться один з одним враженнями про прочитане.

Що потрібно врахувати

 • Більшість сучасних людей читають книги на електронних пристроях. Якщо діти хочуть читати на планшеті або телефоні, переконайтеся, що вони не грають на них потай від вас.
 • Читати веселіше, якщо поруч буде що-небудь смачненьке. Заздалегідь приготуйте корисний перекус для всієї родини.
 • Визначтеся, в який день і в який час ви будете проводити спільне читання. Так ви виробите ще одну корисну звичку.

Ви здивуєтеся, як скоро діти почнуть цікавитися, коли ж ви будете читати разом знову. Непомітно 20 хвилин можуть перерости в 30 або 45. При бажанні можете приділяти час цього заняття щодня, а не раз на тиждень.

Джерело.

Related Post

facebook