fbpx
Україна
Як сильно потеплішає, і де чекати дощів: прогноз погоди в Україні на тиждень

Уже в понеділок в Україну повернуться дощі. Зима в Україні ніяк не закінчиться, і якщо вдень вже яскраво світить сонце, а по вулицях течуть струмки з снігу, що розтанув, то вночі повертається мороз. То ж дізнайтесь, якою буде погода в найближчі дні.

24 березня, в суботу по всій країні без опадів, мінлива хмарність, повідомляє Укргідрометцентр. Найтепліше буде на Західній Україні і в центральній частині країни – вдень від +2 до +4 градусів (правда, в Закарпатській області від +6 до +8, а в Криму – вдень до +9).

У північній і східній частині України вдень від 0 до +2 градусів, на півдні від +1 до +3.

25 березня, у неділю в Україні ще більше потеплішає, при цьому на заході країни буде тепло, як в Криму – від +5 до +7 градусів. У північних і східних областях від +1 до +4 градусів, в центрі від +3 до +5, на півдні від +2 до +4. Опадів в цей день також не очікується.

Читайте також: ПЕРЕНАСЕЛЕННЯ: СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ БУДЕ ЖИТИ НА ЗЕМЛІ В 2018 РОЦІ

26 березня, в понеділок в Україну повернуться дощі: опади слід очікувати в північних, центральних і східних областях. Разом з тим, із заходу продовжує насуватися фронт тепла: в західних областях вдень вже від +7 до +11 (те ж саме – на півдні), в північних і східних від +4 до +7 градусів, в центрі країни від +6 до +8 градусів.

27 березня, у вівторок дощі накриють вже всю Україну (крім Миколаївської та Одеської областей). Температура повітря вдень – в західних областях від +5 до +8 градусів, на півночі країни від +2 до +4, у центрі від +4 до +6, в східних областях від +6 до +10, на півдні – від +8 до +13 градусів.

28 березня, в середу дощі пройдуть в західній частині країни, по всій решті України хмарно. Що стосується температури повітря, стовпчик термометра коливатиметься в тому ж діапазоні, що і у вівторок.

Джерело.

Related Post

facebook