fbpx
Україна
Як сильно потеплішає і де чекати опадів: прогноз погоди в Україні на тиждень

У 2018 році українцям обіцяли “температурні гойдалки”. Поки що прогнози збуваються – після дуже теплого грудня настане справжній морозний січень.

27 січня, в суботу по всій Україні без опадів, мінлива хмарність. Холодніше за все буде в східній частині країни – вночі там очікується від -10 до 14 градусів, а вдень – від -5 до -7. У північних областях середня температура повітря складе від -9 до -14 градусів вночі і від -2 до -5 вдень.

У центрі країни вночі від -8 до -12, вдень від -3 до -5. У західних областях вночі від -4 до -8 градусів, вдень від 0 до +2 (а місцями і до +4). Нарешті, на півдні України вночі від -4 до -9, а вдень в середньому від -1 до -3.

28 січня, у неділю в Україну прийде мокрий сніг, місцями (практично по всій Західній Україні) з дощем. Опади очікуються в більшості регіонів, сухо буде лише на півдні, в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму.

Разом з опадами прийде потепління: – на заході вночі від -2 до -4, вдень від +2 до +5 градусів, в центральних областях вночі від -4 до -7, вдень від -1 до +1, на півночі країни вночі від -5 до -7, вдень від -1 до -3 градусів, на сході вночі від -7 до -10, вдень від -3 до -5 градусів, на півдні вночі від -3 до -7, вдень від 0 до +3 .

29 січня, в понеділок опади (все той же мокрий сніг) накриють вже всю країну. При цьому температура повітря продовжить потроху підвищуватися. У східних, північних і центральних областях буде холодніше, уночі там очікується в середньому від -2 до -5, вдень від -1 до +1 градуса. У західних областях і на півдні вночі від -1 до +2, вдень від +2 до +5.

Читайте також: ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО-2018: СПИСОК НАЙКРАЩИХ САЙТІВ

30 січня, у вівторок в Україні ще тепліше. Нижче нуля температура повітря опуститься тільки вночі, та й то не скрізь. У західних і центральних областях вдень від 5 до 7 градусів тепла, на півночі – від +2 до +5, на сході від 0 до 2 градусів вище нуля, на півдні – від +4 до +9.

 31 січня, в середу на більшій частині країни без опадів, мокрий сніг очікується лише в Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській та Полтавській областях.

При цьому прояснення принесе з собою невелике похолодання, в основному в західних і центральних областях. Там температура повітря вночі опуститься до позначок від -1 до 0, вдень – від +2 до +4 градусів.

Джерело.