fbpx

Як склеїти відносини після зради: 5 правил

Зраду можна пробачити, але не забути. Пропонуємо тобі дізнатися про те, як реанімувати відносини після невірності, не кажучи про помилки минулого.

Отже, якщо після зради ваша пара обопільно вирішила продовжувати відносини, щоб возз’єднання було найбільш комфортним – необхідно дотримуватися певних правил.

1. Змиріться з фактом зради

Як би не було важко і тяжко це зробити, але раз ви вирішили продовжувати відносини, значить ця зрада дійсно була величезною помилкою для одного з вас, а значить і змиритися з нею буде трохи легше, ніж з фатальною невірністю.

Читайте також: 7 ТИПІВ ЖІНОК, ЯКІ НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ЧОЛОВІКАМ

Але зробити це потрібно обов’язково, інакше проблема залишиться невирішеною і буде терзати вас все життя.

2. Перестаньте звинувачувати

Це зробити ще важче, ніж змиритися з фактом зради. Однак обдурена сторона повинна спробувати мінімізувати звинувачення і постійні нагадування про скоєне провинилася стороні, особливо після щирих розмовах у всіх гріхах і визнання своєї провини.

Ворош раз у раз минуле – ви будете робити тільки боляче кожному з вас.

3. Розберіться в причинах зради

Так, це дуже делікатне питання і розбирати зраду по поличками не сподобається нікому, однак, і це зробити необхідно для уникнення повторення ситуації. Не дарма кажуть, що в зраді завжди є вина обох партнерів.

4. Будьте уважні один до одного

Після з’ясування всіх відносин і прийняття рішення про їх відновлення – почніть все з нуля і в цьому новому житті будьте гранично уважні і турботливі один одному. Найголовніше не повторювати помилок минулого і намагатися довіряти партнеру, як би важко не було.

5. Поверніть романтику у відносини

Згадайте, як колись у вас все починалося, проводите час один з одним, ходите на побачення і не озирайтеся в минуле. Адже нове життя на те й нова, щоб проживати її з нуля і так, як того давно хотілося.

Джерело.

You cannot copy content of this page