fbpx
Суспільство
Як стати щасливим на роботі: 6 корисних порад

Незважаючи на складні завдання, непередбачувані виклики, можливі конфлікти з колегами та інші труднощі, з якими можна зіткнутися на роботі, зробити її щасливою можна і треба.

Вчені дали поради як зробити роботу цікавою, виключити конфлікти з колегами і налаштуватись на продуктивний день, повдомляє Gazeta.ua

Експерт Шанталь Лукас дала поради щасливої роботи.

1. По-перше, пізнайте самого себе. Хороша робота, яка вам в радість – це не просто випадковий збіг обставин. Щоб влаштуватися на роботу, яка приносить задоволення, потрібно чітко розуміти, які принципи робочого процесу і особистісні характеристики колег і керівництва для вас прийнятні, а які – ні.

Читайте також: ЧОМУ ПОТРІБНО ВИКИНУТИ В СМІТТЯ УВЕСЬ ПЛАСТИКОВИЙ ПОСУД І ЗАБУТИ ПРО НЕЇ НАЗАВЖДИ

2. Розуміння своєї ролі в компанії на шляху до успіху. Неможливо відчувати себе щасливим на роботі, якщо ви не розумієте, для чого ви працюєте.

Тільки тоді, коли ви будете бачити сенс у своїй роботі як для блага компанії, так і для особистої вигоди (перспектива кар’єрного зростання, цінний досвід, премії), тільки тоді будете почуватися легко і щасливо.

3. Прогрес можливий тільки після подолання викликів. Щаслива робота – це робота, на якій не нудно, робота, яка пропонує вам нові виклики і можливості показати себе, стрибнути на рівень вище.

4. Налагоджена комунікація. Неможливо почуватись щасливим працівником там, де немає зворотного зв’язку. Де ви не можете уточнити у керівника, чи правильно все робите, чи ефективна ваша робота, що варто змінити.

5. Будьте залучені в роботу. Інтерес до роботи компанії, активність в різних проектах, висування своїх ідей (навіть якщо це не входить у ваші обов’язки) говорять про те, що ви цінний і амбітний співробітник, якого варто слухати і цінувати. А коли ми бачимо, що наші зусилля цінують, настрій підвищується.

6. Будьте терплячі. Як і серйозні стосунки, ідеальний робочий процес виробляється не одразу. Над цим треба працювати, мати терпіння й аналізувати свої перемоги і помилки.

Щастя нікому не дається просто так – потрібно заслужити.

facebook