fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Економіка
Як українці зможуть законно оголосити себе банкрутами

Рада дозволить банкрутувати фізособам. Експерти: будуть величезні збитки. Звичайні українці зможуть оголосити себе банкрутами, якщо сума їх боргу перевищить 100 мінімальних зарплат (на сьогодні 372,3 тис. грн).

Про це йдеться в Кодексі про процедури банкрутства, прийнятому Верховною Радою в першому читанні. Юристи кажуть, що така норма відповідає світовій практиці, але так як вводиться у нас вперше, сам документ потребує доопрацювання.

Що прийняли

Банкрутства фізосіб присвячена друга частина документа, перша – банкрутства юросіб. Спільним між ними є те, що вводиться процедура електронних торгів з продажу майна того, хто оголосив себе неплатоспроможним. Боржник може стати банкрутом через суд тільки після того, як залишиться, образно кажучи, “голим і босим”, а все належне йому ліквідне майно піде з молотка.

На думку одного з авторів законопроекту Павла Різаненко, електронні торги знизять витрати на здійснення процедури банкрутства приблизно вдвічі: з 40% до 20% вартості реалізованого майна, а воно може бути продано за реальною, а не заниженою ціною.

Ініціатором банкрутства може стати або кредитор, або боржник. У разі, якщо борг перевищує 300 мінзарплати (1,17 млн ​​грн), то боржник зобов’язаний сам звернутися до суду із заявою визнати його банкрутом.

Запропоновано три судові процедури: реструктуризація боргів на термін не більше 3 років (боргів по іпотеці – не більше 5 років), мирова угода і задоволення вимог кредиторів шляхом реалізації майна. В останньому випадку, якщо майна мало, залишок боргу списується.

Законопроект встановлює преференції для боржників, наприклад, при продажу об’єкта нерухомості його в першу чергу можуть купити члени сім’ї, а коли іпотечне житло оплачено більш ніж на 50%, його не можна відчужувати.

Читайте також: ЩО МОЖНА ПРИВЕЗТИ В УКРАЇНУ З-ЗА КОРДОНУ, А ЗА ЩО ОБОВ’ЯЗКОВО ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ ПОДАТОК

Суд може відмовитися визнати людину банкрутом, якщо з’ясується, що незадовго до процедури банкрутства він переписав своє майно на інших осіб. Це повинно не допустити зловживання в процедурах банкрутства та випадків шахрайства.

Після оголошення людини банкрутом він протягом п’яти років не може отримати новий кредит, бути поручителем за кредитом і передавати своє майно в заставу без вказівки факту банкрутства.

Експерти

Юристи схвалюють розширення норми банкрутства на фізосіб, але побоюються, що після її вступу в силу почнеться хвиля фіктивних банкрутств, причому за боргами на великі суми.

“Зараз фізособи, у яких є заборгованість, змушені її виплачувати, незважаючи на всі життєві проблеми, а після смерті боржника цей обов’язок переходить до його родичів, які прийняли спадщину.

Тепер, людина, невдало вклав позичені гроші, наприклад , в бізнес, може через 5 років після банкрутства почати життя з чистого аркуша. Це світова практика. Але в законі треба жорстко і детально виписати вимоги по реальному і фіктивного банкрутства, а не віддавати це питання на відкуп суду”, – аналізує юрист Володимир Столітній.

Фахівці з фінринку налаштовані більш негативно.

“Навіть зараз у нас близько 60 млрд грн неповернених кредитів, за якими відкриті виконавчі провадження, але борги стягуються з великими труднощами. Якщо Кодекс про банкрутство приймуть, про половину цих боргів можна забути, а фінустанови зазнають величезних збитки”, – каже фінансовий експерт Ігор Шевченко.

Джерело.

Related Post