fbpx

Як українцям перерахують субсидії

У цьому опалювальному сезоні розмір субсидії зменшиться в результаті перегляду субсидії, пише «Сегодня».

В Україні практично кожна друга сім’я оформила субсидію. У цьому рік на знижку, після правок до бюджету, витратять близько 70 мільярдів гривень. Кабінет міністрів прийняв постанову, згідно з яким розмір знижки на опалювальний сезон перерахують за новими нормативами.

Остаточне рішення про призначення субсидії приймає місцевий орган соцзахисту, де також можуть розрахувати точну суму субсидії.

Відзначимо, в цьому році субсидії не продовжуватимуть тим, хто навіть зі знижкою накопичив борги за комунальні послуги . Крім того, втратити допомогу від держави можуть українці, які зробили покупку на суму від 50 тисяч гривень, або чий дохід істотно виріс.

У Міністерстві соціальної політики розраховують, що завдяки зростанню доходів українців, вдасться значно заощадити на субсидії. Як розповіли в Міністерстві фінансів, тільки завдяки двократного зростання мінімалки на субсидії за підсумками цього року заощадять 5 мільярдів гривень.

Читайте також: ЗАВТРА В УКРАЇНІ ДОЩ, ГРОЗА І ШКВАЛИ

Нагадаємо, ще в минулому році президент Петро Порошенко підписав указ про відкриття банківської таємниці “для перевірки даних, які громадяни надали при оформленні соціальних виплат”.

Тобто за запитом з Мінфіну банк повинен показати рахунки конкретної сім’ї. Якщо виявиться, що щомісячний дохід вище зазначеного, або була зроблена покупка на суму від 50 тисяч гривень, таку сім’ю можуть залишити без державної допомоги.

You cannot copy content of this page