fbpx
Суспільство
Як вам пропозиція?.. Депутат “Слуги народу” Лада Булах запропонувала до розгляду законопроект, який дозволить підліткам змінювати стать без згоди батьків. Що скажете?

Депутат від фракції президента Володимира Зеленського Слуга народу Лада Булах потрапила в скандал після того, як запропонувала до розгляду законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації прав підлітків в сфері охорони здоров’я” в Верховну Раду. Вона запропонувала до розгляду законопроект про зміну порядку реалізації прав підлітків в сфері охорони здоров’я.

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Законопроект Булах з Слуги народу дозволить підліткам змінювати стать без згоди батьків.

За пропозицією політика, в Україні реалізація прав підлітка в сфері охорони здоров повинна відбуватися в іншому порядку.

Одна з пропозицій Булах полягає в тому, щоб дозволити підліткам, які досягли 14 років, змінювати стать без згоди батьків.

Зараз же цю процедуру дозволяється проводити виключно за згодою двох батьків і дитини.

Крім того, підлітки з 14 років зможуть відмовлятися від лікування шкідливих залежностей, а також хвороб.

На сайті президента вже розглядають петицію проти розгляду законопроекту.

Читайте також: СПІЗНИВСЯ, НЕ ВСТИГ ПОПРОЩАТИСЯ З ЖИВОЮ. УВІ СНІ РУСЛАНУ ХОТІЛОСЯ ПІДІЙТИ ДО БАБУСІ, ОБІЙНЯТИ, ПОЦІЛУВАТИ РІДНІ НАТРУДЖЕНІ РУКИ. АЛЕ ВОНА, ХОЧ І СТОЯЛА, ЗДАВАЛОСЯ, ЗОВСІМ ПОРУЧ, ТІЛЬКИ ВІН НАМАГАВСЯ НАБЛИЗИТИСЯ – ВІДДАЛЯЛАСЯ, ТАНУЛА В СІРОМУ ТУМАНІ, І ЛИШЕ ОБЛИЧЧЯ ЗАЛИШАЛОСЯ ЧІТКИМ. РУСЛАН БАЧИВ, ЩО БАБУСЯ ХМУРИЛАСЯ, ДИВИЛАСЯ НА НЬОГО СУМНИМИ ОЧИМА. “ЩО Я МАЮ ЗРОБИТИ, ЩОБ ТИ МЕНЕ ПРОСТИЛА? ЩОБ Я САМ СЕБЕ ПРОБАЧИВ?” – ПИТАВ У НЕЇ І ПРОКИДАВСЯ.

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – ілюстративне з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook