fbpx
Світ
Як відреагували світові лідери на перемогу України у “Євробаченні” – бурхливо і непередбачувано: “Наступного року Україна прийматиме “Євробачення”! Втретє у своїй історії. І вірю – не востаннє”

Сьогодні вночі всі ми затамували подих і чекали оголошення результатів Євробачення – 2022.

Український гурт Kalush Orchestra здобув переконливу перемогу на “Євробаченні-2022”. Наші музиканти виступили зі піснею “Stefania”, яку лідер гурту, Олег Псюк, присвятив своїй мамі. Українці набрали 631 бал, і встановили рекорд “Євробачення” з найбільшої підтримки глядачів.

Світові лідери і громадськійсть бурхливо відреагували на перемогу України.

“Вітаємо Kalush Orchestra та Україну з перемогою на Євробаченні. Сьогодні ввечері ваша пісня підкорила наше серце. Ми святкуємо вашу перемогу в усьому світі. ЄС з вами”, — написала у Twitter голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

“Молодці! Ми подумки з вами!” — прокоментував новину у Twitter британський міністр оборони Бен Воллес.

“Вітаю Україну з перемогою на “Євробаченні-2022″. Це яскраве відображення не лише вашого таланту, а й непохитної підтримки вашої боротьби за свободу”, — написано на Twitter-сторінці Бориса Джонсона, прем’єр-міністра Великої Британії.

Голова Євроради Шарль Мішель теж привітав Kalush Orchestra і українською процитував рядок із пісні гурту: “Ломаними дорогами прийду я завжди до тебе”.

“Наша мужність вражає світ, наша музика підкорює Європу! Наступного року Україна прийматиме “Євробачення”! Втретє у своїй історії. І вірю – не востаннє. Ми зробимо все, щоб одного дня учасників і гостей “Євробачення” приймав український Маріуполь. Вільний, мирний, відбудований! Дякую за перемогу Kalush Orchestra та всім, хто віддав за нас свої голоси! Впевнений, не за горами наш переможний акорд у битві з ворогом”, — прокоментував перемогу гурту президент України Володимир Зеленський.

“Дякую за ваш талант, вашу сміливість, за гідне обличчя України. Ви показали, що українці – нація переможців і що цивілізований світ – з нами. Наступною буде Перемога України в боротьбі за свою землю і своє майбутнє. А Київ знову готується до проведення Євробачення. Ми знаємо, як це робити”, — написав у Facebook мер Києва Віталій Кличко.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.