fbpx
Економіка
Як забудовники обманюють українців з бюджетним житлом: смарт-квартири

У квартирі все знаходиться в одному приміщенні – кухня, спальня і навіть кабінет.

“Смарт-квартири” площею від 18 кв. м вважаються ідеальним варіантом для молодих людей, які не хочуть жити з батьками.

Анна Мегега і її хлопець протягом п’яти років разом збирали на квартиру, але на класичну однокімнатну все одно не вистачило, і довелося купувати “смарт”. Житло площею 18 кв. м обійшлося молодим людям в 23 тисячі доларів.

У квартирі все знаходиться в одному приміщенні – кухня, спальня і навіть кабінет. Ейфорія від покупки житла пройшла вже через тиждень.

“Відсутня звукоізоляція. Тобто якщо вечірка праворуч або ліворуч – у нас все чутно. І діти, і плачі, і крики вночі, і музика”, – розповідає Анна.

Про те, що власники будуть настільки сильно чути сусідів, ріелтор не згадував. Головне доказово того, що сусіди будуть відмінно чути один одного – відстань між дверима менш одного метра.

Читайте також: 5 ЧЕРВНЯ — ЯКЕ СЬОГОДНІ СВЯТО, ЧИЙ ДЕНЬ АНГЕЛА І ПРИКМЕТИ ДНЯ

Зараз хлопець Анни у відрядженні. Дівчина каже, що тільки зараз у неї з’явився вільний простір.

“Якщо він хоче спати, а я хочу попити чаю або кави, або мені потрібно затриматися попрацювати до 2-3 годин ночі, а йому потрібно вранці вставати – то це труднощі”, – говорить Анна.

Ще один мінус – лише один вбудована шафа, з якого випадають речі. А холодильник поставити можна тільки міні, тому готувати їжу на кілька днів неможливо.

“Диван у нас розкладається, можна вміститися, але тоді кабінет відсутній”, – говорить дівчина.

Але є ще один нюанс, про який більшість покупців “смарт-квартир” не знає, попереджає експерт з нерухомості.

“У Києві під смарт квартири переобладнані колишні господарські та складські приміщення. Це нежитлові приміщення, тому комунальні платежі будуть вищі ніж в житловому секторі”, – розповідає експерт з нерухомості Олена Малінкова.

Це може бути вдвічі більше, ніж сума комунальних платежів за житлове приміщення. І головне: така квартира буде знаходиться в власності мешканця, але зареєструватися там буде неможливо.

Джерело.

facebook