fbpx

Як зберегти стосунки на відстані

У сучасному світі все більше людей намагаються будувати відносини на відстані. Як необхідно діяти, щоб зберегти подібний зв’язок надовго.

Отже, існує кілька важливих і в той же час простих правил, які допоможуть тобі привести відносини на відстані до щасливого фіналу.

1. Довіряйте один до одного. Безумовно, ти можеш цікавитися, як провела вільний час твоя друга половинка, але роби це без особливого фанатизму.

2. Створіть свої маленькі традиції. Це можуть бути щоденні повідомлення з побажаннями доброго ранку або спілкування вечорами в скайпі.

Читайте також: 5 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ «ЗАРЯДИТИ» РОЗУМ ШКОЛЯРА

3. Робіть один одному сюрпризи. Сьогодні можна замовити букет квітів або милу дрібничку через інтернет або створити цікаве слайд-шоу з спільними фото.

Іншими словами, не дивлячись на відстань, залишайтеся важливою частиною життя своєї другої половинки і разом один з одним переживайте невдачі і радійте успіхам.

4. Швидко і спільно реагуйте на конфлікти. Пам’ятай, що на відстані сварки небезпечніше подвійно, тому постарайся не затягувати з’ясування відносин з партнером, а просто здзвонитеся один з одним і поговоріть про все, що турбує кожного з вас.

5. Чи не концентруйтеся тільки на відносинах. Кожен з вас повинен продовжувати жити своїм життям, розвиватися і зустрічатися з друзями, і тоді дні розлуки пролетять набагато швидше.

Джерело.

You cannot copy content of this page