fbpx

Як же це зворушливо: До двох братиків, які віддали свої заощадження на ЗСУ, добро повернулося сторицею (фото)

Як же це зворушливо: До двох братиків, які віддали свої заощадження на ЗСУ, добро повернулося сторицею (фото)

Військові 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України подарували гіроскутер двом маленьким братам, які віддали свої заощадження на потреби української армії. Діти про нього давно мріяли.

Про це повідомляє пресслужба 10-ї бригади. Таким чином військові вирішили віддячити дітям за їхню патріотичну позицію а їхнім батькам – за правильне виховання.

“На фото ви бачите двох юних козаків, які для нас стали героями. Нещодавно, вони завітали у Фонд підтримки гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” для того, щоб віддати свої накопичені гроші на потреби бійців-едельвейсів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що старший братик пожертвував 2000 грн, а молодший – 1000 грн. Вони збирали ці гроші на спільну мрію – гіроскутер, але вирішили відкласти цю ідею на потім.

“Звати двох братиків Владислав та Олександр і вони справжні патріоти України. Хочеться подякувати їм та окремо їхнім батькам за таке виховання. Спільно з фондом командування бригади ухвалило рішення здійснити мрію хлопчиків та подарувати їм те, чого вони так хотіли. Нехай знають, що добро завжди повертається”, – повідомили у пресслужбі 10-ї бригади.

“Завдяки таким історіям, ми знаємо за кого і за що нам потрібно боротись”, – наголосили українські військові.

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page