fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Світ
Як живе дівчинка з аномалією “синдром неслухняного волосся”

У дитини всього за три тижні волосся вицвіли і стали сторчма, повідомляє «Сегодня».

7-річна австралійка Шила Інь володіє унікальною шевелюрою. Дівчинка народилися рідкісної генною мутацією, яка зробила її волосся непослухняним.

Крім Шила, в світі є всього 100 чоловік з цим синдромом неслухняного волосся.

Шила народилася з каштановим волоссям. Але всього за три тижні волосся вицвіли і стали сторчма.
Її мама Селеста розповідає, що Шила пишається своєю зачіскою.

“Вона називає себе єдинорогом, так як єдинороги настільки ж рідкісні, як і люди з її генетикою. Люди часто бувають нетактовні, намагаючись помацати її зачіску або без попиту лізуть сфотографуватися з нею. Знову ж таки, ранкові процедури з укладання займають до 20 хвилин”.

Читайте також: У КИЄВІ ЧОЛОВІК НАПАВ НА АВТО ЖІНКИ: СТРИБАВ НА КАПОТ, ЗРИВАВ НОМЕРА ТА БИВ КУЛАКАМИ

Дівчинка не може носити шпильки або головні убори. Для неї можливі лише два варіанти – стирчать косички або просто розпушений волосся.

Медики стверджують, що після підліткового періоду волосся можуть прийняти нормальний вигляд і стати слухняними, як це часто відбувається у людей з цим синдромом.

Related Post

facebook