fbpx

Як зміниться курс долара в Україні: прогноз аналітиків

Офіційний курс долара і його вартість на міжбанку може піднятися до 25,6 гривні, вважають в “Альпарі”.

В Україні за минулий тиждень курс долара виріс з 25,49 до 25,55 гривні. Середні курси купівлі / продажу долара на готівковому ринку в банках виросли за тиждень з 25,38 / 25,63 до 25,43 / 25,68. Таким чином, покупка і продаж зросли на 0,2%‚ пише «Сегодня».

На новому тижні помірне зниження гривні продовжиться, прогнозує старший аналітик ” Альпарі ” Вадим Іосуб. Офіційний курс долара і його вартість на міжбанку може піднятися в район 25,6 гривні.

“На цього тижня помірне зниження гривні може продовжитися. Офіційний курс долара і його вартість на міжбанку може піднятися в район 25,6 гривні, а готівковий долар в банках буде котируватися близько 25,5 / 25,7 гривень”, – зазначає аналітик.

Як нагадує експерт, агентство Moody’s Investors Service підвищило рейтинги України в національній та іноземній валюті на один щабель, з Caa3 до Caa2, змінивши при цьому прогноз зі “стабільного” на “позитивний”.

Основною причиною підвищення рейтингу стало загальне вплив структурних реформ в Україні, які можуть допомогти країні впоратися з борговим навантаженням. Крім того, агентство відзначило поліпшення позиції країни на зовнішніх ринках.

У той же час інші два провідних рейтингових агентства світу з “великої трійки”, Fitch і Standard & Poor’s, поки зберігають виставлену навесні цього року рейтингову оцінку України на рівні B-, зі “стабільним” прогнозом.

Читайте також: ЦІНИ НА АВТОГАЗ В УКРАЇНІ ПІСЛЯ ВИХІДНИХ ЗЛЕТІЛИ ЩЕ ВИЩЕ

You cannot copy content of this page