fbpx
Суспільство
Як зробити пiдлiткa щасливим: проста порада вчених

Підлітки, які проводять біля монітора менше години в день, відчувають більше задоволення від життя, ніж їх однолітки, залежні від комп’ютера. Про це повідомили американські вчені з університету Сан-Дієго.

Під час дослідження вчені вивчили бази даних з інформацією про психологічне здоров’я мільйона американців у віці до 18 років, звернувши увагу на їх соціальну поведінку і звички.

В результаті експерименту з’ясувалося, що завзяті геймери, любителі ТВ-програм і соцмереж, які по кілька годин сидять біля екрану, частіше називають себе нещасними.

Як відзначили вчені, цей фактор сильно знижує рівень задоволеності життям.

Читайте також: 8-РІЧНИЙ ХЛОПЧИК П’ЯТЬ КІЛОМЕТРІВ ЙШОВ ПО МОРОЗУ В ШКОЛУ, ЩОБ ЗДАТИ ЕКЗАМЕН

“Хоча дослідження не відображає причинно-наслідковий зв’язок, в декількох інших роботах показано, що активний користувач соцмереж стає менш щасливим, при цьому нещасний людина не починає активніше користуватися соцмережами”, – зазначила керівник групи дослідників Джин Твінж.

Експерт рекомендує молодим людям проводити менше часу за електронними девайсами, скоротивши його до двох годин на день. Вона також радить частіше спілкуватися в реальному житті і знаходити нових друзів в офлайні.

Джерело.