fbpx

Яку зброю Україна отримає від США і для чого: генерал роз’яснив

Анатолій Лопата вважає, що США приймуть позитивне для України рішення і допоможуть зі зброєю.

Військова допомога США в основному буде припускати морське оборонне озброєння, щоб Україна змогла захистити себе в разі агресії з Чорного моря.

Про це розповів “Обозревателю” генерал-полковник у відставці, колишній начальник Генерального штабу ЗСУ , колишній перший заступник міністра оборони України Анатолій Лопата.

Він нагадав, що Україна залишилася роззброєної, продавши свою зброю, і тепер потребує військової допомоги, яку готові надавати США.

Читайте також: НАСЕЛЕННЯ СКОРОЧУЄТЬСЯ: У ДЕРЖСТАТІ ПОРАХУВАЛИ УКРАЇНЦІВ

“Ми повинні розуміти, що США обов’язково дадуть нам цю зброю, бо бажання послабити Росію у Сполучених Штатів не пропало. Вони розуміють, що посилити Російську Федерацію України – це на шкоду собі.

Нам допомагатимуть: фінансово, матеріально, зброєю – рівно до тих пір, поки останній громадянин України буде захищати інтереси цієї держави. Навіть не сумнівайтеся, що нам все дадуть “, – сказав Лопата.

Також він пояснив слова президента України, що Київ отримає в основному “морське озброєння”.

“Справа в тому, що Україна все-таки ще морська держава, Росія повністю не відібрала у нас Чорне море. У нас є всі підстави вважати, що захист сухопутних кордонів залежить від того, наскільки ми сильні на море, наскільки ми сильні в захисті своїх морських рубежів.

Чорне море – це самий прямий шлях з боку Туреччини, яка є членом НАТО, з боку інших європейських держав, які теж є членами НАТО. цей шлях повинен бути захищений, тому що Чорне море теж свого роду є можливим театром бойових дій ” , – співаючи Ніл генерал.

Як вчора стало відомо від Петра Порошенка , Сенат США схвалив проект “Закону про бюджет США на потреби національної оборони на 2018 рік”, згідно з яким Україна буде виділено 500 мільйонів доларів військової допомоги .

“Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони і спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні кошти; кораблі прибережної дії і берегової охорони”, – говорив президент.

You cannot copy content of this page