fbpx
Шоу-бізнес
Яке благородство: Володимир Остапчук після шоу “Танці з зірками” подякував колишній дружині за мудрість і розуміння, а також розповів про особисте.

Ведучий подякував дружині за мудрість, розуміння і сприяння протягом усього спільного життєвого шляху.

Володимир Остапчук покинув шоу “Танці з зірками 2019” буквально за крок до суперфіналу і жаданої перемоги.

Під час участі в проекті ведучий оголосив неприємну новину – він розлучається з дружиною Оленою після багаторічного шлюбу, пара виховує двох дітей.

Шанувальники шоумена стали гадати, що або хто стало причиною розладу в його сім’ї? Володимир ці питання ігнорує і ніякі подробиці не розголошує. Втім, в інтерв’ю виданню Viva! він поділився своїми емоціями і думками в непростий період життя.

«Життя – непередбачувана штука. Проект йшов, а особисте життя, погодьтеся, йшло паралельно. Я завжди буду повторювати, що шалено вдячний і щасливий за ті 12 років, які провів разом з дружиною. У нас двоє дітей, яких я дуже люблю, роки міцних відносин, дружби, підтримки і партнерства. Ми дуже багато пережили, правда. Спасибі Олені за її мудрість і терпіння, але прийшов час йти далі і будувати життя по-новому», – вважає Володимир.

Читайте також: НІКОЛИ НЕ ГОВОРІТЬ ЦІ 6 ФРАЗ СВЕКРУСІ І БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ!

З’явилися чутки про те, що у Володимира роман з переможницею “Танців з зірками 2019”, Ксенією Мішиною. Пару нібито бачили разом у Відні і вели себе вони зовсім не по-дружньому.

Але актриса поспішила розвіяти плітки і заявила, що з Володимиром її не пов’язують романтичні стосунки. Вона весь час проводить в Україні і з головою поринула в роботу.

Джерело: