fbpx
поради
Ніколи не говоріть ці 6 фраз свекрусі і буде вам щастя!

Навіть якщо ваші відносини зі свекрухою в цілому можна назвати задовільними, все одно доводиться зважувати ретельно кожне слово. Ви ж не знаєте, яка ваша безневинна фраза або зауваження можуть обернутися проти вас!

1. Ваш син – мамин синочок

Це непряме звинувачення у тому, що ваша свекруха, як мати, не дуже досягла успіху. І якщо подібну заяву почує ваш чоловік, він може образитися. Навіть якщо їх занадто близькі стосунки призводять вас до сказу, постарайтеся підійти до цього питання з іншого боку: ви ж закохалися в цього чоловіка саме за те, яким він є. А таким його зробило його найближче оточення на чолі зі свекрухою. Потрібно у всьому шукати позитив і м’яко, ненав’язливо відлучати доросле дитя від материнських грудей.

2. Ми самі розберемося

Не потрібно різко відмовлятися від порад свекрухи. Одного разу вам все ж може стати в нагоді її допомога. Вона – більш доросла і досвідчена жінка, і часом в її словах можна знайти раціональне зерно. Втім, навіть якщо прислухатися до її балачки в ваші плани не входить, ви завжди можете ввічливо вислухати зауваження свекрухи, подякувати за приділену вам увагу і … тихесенько зробити по-своєму.

3. Вам ще дуже пощастило з невісткою

Виходить, що:

1) вам з чоловіком не дуже-то пощастило,

2) ви вимагаєте якоїсь подяки за те, що зглянулися до такої огидної людини.

Якій мамі буде приємно таке слухати? Жодна мати не пробачить, щоб чужа людина негативно відгукувалася про її дитину.

Читайте також: А ВИ ЗНАЄТЕ, ЧОМУ НАШІ БАБУСІ І ДІДУСІ ТАК ПОВАЖАЛИ І ВЖИВАЛИ ТОПЛЕНЕ МАСЛО? КОЛИ Я ПОЧИНАЛА ХВОРІТИ, БАБУСЯ ЗАВЖДИ МЕНЕ НИМ ГОДУВАЛА, А ГОТУВАЛА ТАКЕ МАСЛО ВОНА САМА ЩЕ ЗА РЕЦЕПТОМ СВОЇХ ПРЕДКІВ. КОРИСТЬ ТОПЛЕНОГО МАСЛА ТА ЯК ПРИГОТУВАТИ ВДОМА.

4. Своїх дітей я буду виховувати по-іншому

Мало того, що ви вважаєте свого чоловіка справжнім педагогічним фіаско, так ще і практично в лоб говорите його матері, що зі своїми обов’язками вона впоралася препогано і надалі ви не бажаєте ніякого впливу з її боку на ваше чадо. Можливо, її син не подарунок, але подібного роду закиди можуть дуже боляче ранити і назавжди зіпсувати відносини зі свекрухою.

5. Ви не знаєте, який ваш син

Якщо ви таким чином хотіли викликати співчуття – нічого не вийде.

По-перше, ви нізащо не переконаєте її, що знаєте про характер сина щось таке, що недоступно їй.

По-друге, вас ніхто не змушував виходити заміж. Свекруха тут нічим допомогти не зможе, навіть якщо захоче (а, швидше за все, і не захоче).

6. Будь-які образи на адресу сина

Навіть якщо ви висловили їх зопалу, не маючи на увазі насправді нічого поганого, вони назавжди запам’ятаються вашою свекрухою. До того ж, таким чином ви особисто вручили матері свого коханого зброю проти себе. Будьте впевнені – при слушній нагоді вам пригадають всі ці слова, щедро присмачені новими, нехай і вигаданими подробицями.

Джерело: 

facebook