fbpx
Суспільство
Яке свято 27 лютого: що потрібно обов’язково зробити в цей день

Сьогодні православні відзначають День Рівноапостольного Кирила, учителя Словенського, якого на Русі наші пращури прозвали Весноуказчиком, тому що сьогодні можна було дізнатись, яка буде погода навесні. Джерело

Хороша погода у цей день передвіщала міцні морози навесні. Наші предки намагалися зробити так, щоб сніг залишився на землі і коли розтане, наситив землю вологою.

Тому чоловіки виходили втоптувати сніг на полі та удобрювали землю. Тому саме час, щоб поліпшити ґрунт, якщо у вас є ділянка. А якщо ні, просто удобріть кімнатні рослини.

Ще сьогодні прийнято було пити збитень, щоб зігрітися. Це такий традиційний гарячий солодкий слов’янський напій, який володіє цілющими властивостями за рахунок меду, трав і прянощів.

У кожної родини був свій рецепт і готували його повсюдно, особливо взимку. Навіть сьогодні вживають цей напій. Ви можете приготувати його самостійно або ж просто купити в магазині.

Є заварний і простий збитень, заварний готується зброджуванням сусла з меду й патоки з приправами.

Читайте також: Приревнував дружину до рідного батька

Так виходить слабоалкогольний напій, схожий на пиво. Особливо часто у цей день його готували чоловіки для жінок. Воду потрібно було взяти із семи святих джерел і змішати з місцевою водою, перетовкти з травами в золотий ступі.

Такий же напій необхідно принести повитусі. Їх сьогодні теж шанували, тому не забудьте проявити вдячність до акушера або хоча б до гінеколога.

Також сьогодні прийнято готувати пиріжки з різними начинками. Треба покликати гостей, але вони повинні принести гостинець у вигляді їжі, напою або невеликого подарунка для дитини.

Також вважається, що покупки, зроблені сьогодні будуть дуже корисні і прослужать довго.

Related Post

facebook