fbpx
Breaking News
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Мама, перш ніж починати ці стосунки, поставила батька перед вибором – вони миряться і починають жити разом, якщо він повністю припинить спілкування і забуде сина від другого шлюбу, аж до того, що і аліменти не буде платити. Тато добра людина, м’яка і він повівся. Завдяки мамі він 31 рік не цікавився сином абсолютно ніяк, повністю забув про існування своєї дитини
Ми прожили кілька років разом, але дітей все не було. Дружина сказала, що треба обов’язково одружитися, щоб було все по божому закону. Я погодився. І відразу ж все в нас вишло, як на замовлення. Я був дуже радий, це наша дитина. Вона така вимолена. Всі були б щасливі, якби я не дізнався про витівку дружини, яка вибила мене з колії
Я один раз спробувала приготувати котлети за цим рецептом в духовці, і назавжди забула про смаження їх на пательні з великою кількість жиру. Якщо ви, ще не куштували цю смакоту, раджу це виправти найближчим часом
Авто
Які автомобілі українці купують найбільше

На сьогодні 30% українців віддають перевагу дешевим моделям автомобілів. Серед найпопулярніших моделей авто, які купують українців, ВАЗів більше, ніж будь-яких інших машин, повідомляє 24 канал.

Зазначається, що в рейтингу моделей ВАЗ займає цілих 6 позицій. На перших двох місцях – “копійка”, якою цікавилося 9% аудиторії, і “шістка” з 7,1%. Третє місце з показником 5,2% відвоював старий Daewoo Lanos-Sens.

До десятки найпопулярніших серед українських споживачів моделей авто увійшли й деякі бюджетні “іноземці” – наприклад, Opel Vectra і Volkswagen Golf.

Топ-10 моделей авто на OLX:

1. ВАЗ 2101 – 9,0%

2. ВАЗ 2106 – 7,1%

3. Daewoo Lanos-Sens – 5,2%

4. ВАЗ 2107 – 4,2%

5. ВАЗ 2109 – 3,5%

6. Opel Vectra – 3,2%

7. ВАЗ 2105 – 3,1%

8. ВАЗ 2108 – 3,0%

9. ЗАЗ 1102 – 2,8%

10. Volkswagen Golf – 2,7%

Водночас до рейтингу найпопулярніших марок увійшло набагато більше іноземних авто. Так, багато українців віддали перевагу старим “німцям” – крім двох вже згаданих, у списку з’явилися марки Mercedes, BMW та Audi.

Одне місце відійшло “американцям” Ford, багато машин якого для європейського ринку також збираються в Німеччині.

Впевнене п’яте місце дісталося вітчизняній марці ЗАЗ – їх автомобілі в першій половині 2017 року придбали 4,7% аудиторії OLX.

Рейтинг марок авто на OLX:

1. ВАЗ – 30%

2. Volkswagen – 7,0%

3. Opel – 6,1%

4. Daewoo – 5,5%

5. ЗАЗ – 4,7%

6. Ford – 4,0%

7. Mercedes – 3,7%

8. Renault – 3,4%

9. BMW – 3,0%

10. Audi – 2,8%

Читайте також: ПІД КИЄВОМ ЧОЛОВІК ВBUВ СВОЮ НАЧАЛЬНИЦЮ ЧЕРЕЗ ЗАБОРОНУ КУРИТИ НА РОБОТІ

Related Post

facebook